Tato pozice již není k dispozici.

Associate Consultant v týmu Customer & Digital

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

V týmu Customer & Digital pomáháme největším firmám v ČR i zahraničí s digitalizací jejich produktů a služeb tak, aby sklidily úspěch u svých koncových zákazníků.

Typicky začínáme od analýzy zákaznických segmentů, pokračujeme návrhem zákaznicky orientovaných inovací, a výsledky naší práce zhmotňujeme např. do podoby nové mobilní aplikace pro koncové zákazníky našeho klienta.
Do party nyní hledáme kolegu / kolegyni se silným analytickým myšlením, schopností ptát se a naslouchat, a chutí hledat a zavádět ta nejlepší řešení.

Na jakých projektech poslední dobou vyšíváme?

  • návrh zákaznické zkušenosti pro korporátní oddělení banky ve Velké Británii, která se chce v očích klientů odlišit od konkurence
  • digitální transformace přední české energetické společnosti s cílem zlepšení zákaznické zkušenosti, digitalizace obsluhy zákazníků klienta a dosažení provozních úspor
  • zadání a vývoj mobilní aplikace pro klienty české energetické společnosti s cílem umožnit zákazníkům vypořádat často prováděné úkony online bez návštěvy pobočky

Čemu se s námi budete věnovat?

  • spolupracovat v týmu expertů zaměřených na digitalizaci a zákaznickou zkušenost
  • rozkrývat slabá místa zkoumané oblasti u klienta a navrhovat jejich řešení
  • mapovat a optimalizovat procesy (především front-office – prodej a obsluha)
  • navrhovat zákaznickou zkušenost (persony, zákaznické cesty, aj.)
  • plánovat transformační iniciativy ve zkoumané oblasti u klienta
  • formulovat business zadání pro IT specialisty a vývojáře
  • podporovat klienty v zavádění doporučených inovativních řešení do praxe
  • komunikovat s klienty, i top managementem, v češtině i angličtině
  • připravovat a moderovat workshopy pro klienty

Co je dobré umět?

  • chuť učit se novým věcem a tah na branku
  • silné analytické myšlení a cit pro detail
  • schopnost rychle se zorientovat, argumentovat, navrhnout řešení, řídit diskusi a očekávání
  • rozvinuté komunikační a prezentační dovednosti
  • plynulou mluvenou i psanou angličtinu
  • skvělou znalost PowerPointu a Excelu
  • znalost některého z modelovacích jazyků výhodou (UML, BPMN apod.)
  • znalost business analytických frameworků výhodou (BABOK, Six Sigma apod.)
  • VŠ vzdělání (ekonomické nebo technické zaměření výhodou)

Co dostanete na oplátku od nás?

  • fajn kolektiv, kam budete rádi chodit
  • možnost budovat kariéru v týmu zkušených profesionálů v rámci silné, celosvětové poradenské společnosti
  • příležitost měnit a zlepšovat fungování společností kolem vás (práce na zajímavých projektech pro zajímavé klienty)
  • dovolenou navíc a tři dny firemního volna
  • roční bonus
  • 20 000 Kč příspěvek na cestování, kulturu a další benefity
  • Multisport kartu
  • životní pojištění
  • firemní mobilní tarif s neomezeným voláním, SMS a daty
  • rozsáhlé možnosti školení vč. jazykových kurzů
  • práci v centru Prahy ve stylových kancelářích s terasou, kolárnou a relax zónami (ano, máme i fotbálek)
  • možnost pracovat flexibilně v režimu homeoffice
  • teambuildingy, MC snídaně, zdravé úterky a spousta dalších akcí :)

S manažery týmu, Lukášem Cingrem, Klárou Janákovou, Markem Slavíkem a celým týmem se těšíme, až vás brzy poznáme!

Zobrazit doplňující informace

ne

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".