Tato pozice již není k dispozici.

Business Analyst - Mergers&Acquisitions

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Rozjeďte kariéru v nejúspěšnějším Mergers&Acquisitions týmu co do počtu uzavřených tuzemských transakcí. Učte se od zkušených dealmakerů a podílejte se na projektech z oblasti fúzí a akvizic, o nichž pravidelně reportují byznysová média.

Co u nás budete dělat?

  • tržní analýzy pro mezinárodní i tuzemské klienty z různých oblastí
  • identifikaci vhodných investorů pro prodávané společnosti, nebo identifikaci vhodných cílových společností dle požadavků investorů
  • analýzy finančních a komerčních informací prodávaných společností
  • krátké investiční profily společností, informační memoranda a due diligence
  • indikativní ocenění společností na bázi srovnatelných transakcí, srovnatelných společností a jednoduchých DCF modelů, včetně stanovení komponent diskontní sazby
  • účastnit se schůzek, připravovat nabídky a prezentace
  • spolupracovat s kolegy z týmu finančního due diligence a oceňování

Co od vás očekáváme?

  • VŠ vzdělání, ideálně ekonomicky zaměřené
  • základní orientaci v podnikových financích a v procesu prodeje a nákupu společnosti
  • angličtinu alespoň na úrovni B2
  • schopnost analytického uvažování a logického propojování závěrů
  • profesionální vystupování a jednání, zodpovědnost a spolehlivost

Co od nás získáte?

  • pravidelná školení zaměřená na řízení transakcí, finanční modelování a oceňování nebo finanční prověrky společností
  • kariérní růst a profesní prestiž
  • 20 000 Kč na váš Work-Life Balance
  • neomezený datový a mobilní tarif
  • dovolenou navíc a tři dny firemního volna

Zobrazit doplňující informace

ne

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".