Tato pozice již není k dispozici.

IT konzultant

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Vyšší odborné vzdělání

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Jakým způsobem by měly firmy správně nastavit své interní IT procesy?

Náš tým radí společnostem, jak například vhodně spravovat své softwarové licence a vyhnout se tak pokutám, jak optimalizovat IT prostředí, reportingové nástroje, nebo společnosti přímo provází transformačními procesy.

Co u nás budete dělat?

  • zpracovávat data, ověřovat nastavení a fungování IT systémů a zjišťovat, jakým způsobem IT systémy podporují business v různých firmách
  • analyzovat licenční dokumenty a smlouvy, připravovat pro zákazníky tzv. Efektivní licenční pozice pro různé SW vendory
  • připravovat pro klienta doporučení pro zlepšení procesů a optimalizaci licencí, které mohou pomoci ušetřit miliony na nákladech
  • mapovat IT procesy a ověřovat jejich soulad s regulatorními požadavky a best practices
  • pracovat se SAM nástroji jako je ILMT, Snow, Flexera, Aspera, MS System Center, MAP Toolkit.

Co je pro nás důležité?

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo IT směru
  • základní znalosti z oblasti IT, systémů a IT infrastruktury
  • perfektní čeština/slovenština a angličtina alespoň na úrovni B2
  • zájem o oblast IT auditu a rozvoj v této oblasti
  • analytické myšlení
  • být otevřený potřebě cestovat - cestování po České republice a zahraničí může tvořit 20% vašeho času

Co získáte v KPMG?

30 000 Kč na cestování, sport, jazyky a další benefity v kafeterii (dle vlastního výběru)

  • profesní růst a možnost podílet se na nejrůznějších projektech
  • systematické vzdělávání, jazykové kurzy, interní koučink a mentoring
  • hrazené certifikace – např. ITIL, PRINCE2
  • možnost MultiSport karty, neomezeného mobilního a datového tarifu, životního pojištění
  • možnost částečné práce z domova
  • dovolená navíc a tři dny firemního volna
  • teambuildingy, společné snídaně, zdravé úterky a spousta dalších akcí

Nástup po individuální domluvě.
Na vaše reakce odpovídáme do pár dní, doporučujeme kontrolovat i složku se spamy či nevyžádanou poštou.