Tato pozice již není k dispozici.

Advokátní koncipient/ka - Legal - Praha

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Co čeká nové členy týmu?

  • řešení problémů v jednotlivých oblastech práva a poskytování právního poradenství
  • příprava právních dokumentů včetně smluv, stanovisek a doporučení pro klienty
  • komunikace s klienty, spolupráce s advokáty, práce v týmu
  • rozvoj osobních dovedností a odborných znalostí pod vedením zkušených kolegů

Co hledáme u kandidátů?

  • vysokoškolské vzdělání – obor právo (právnická fakulta v ČR)
  • předchozí praxe (i studentská) vítána
  • výbornou znalost anglického a českého jazyka slovem i písmem
  • pozitivní a otevřený přístup, schopnost být týmovým hráčem

A co nabízíme?

  • možnost občasné práce z domova
  • dovolenou navíc
  • Multisport kartu
  • práci v centru Prahy ve stylových kancelářích s terasou, kolárnou a relax zónami
  • zvýhodněný tarif i pro rodinné příslušníky
  • vzdělávání a interní koučing
  • životní pojištění Generali
  • možnost využití krizové intervence

Nástup ihned nebo dohodou

KPMG Legal: Zkušenosti, znalosti, důvěra, rozhled.
www.kpmglegal.cz

Jak se u nás pracuje právníkům? Přečtěte si jejich příběhy na našem blogu - vyrostlijsme.cz/blog

Na vaše přihlášky reagujeme do pár dní, doporučujeme kontrolovat i složku se spamy a nevyžádanou poštou.