KPMG SLOVENSKO

Dobrá rada nad zlato

Samotný obsah poradenstva je veľmi široký. Ľudia oslovujú KPMG aj vtedy, keď nechcú audit, ale len poradenstvo. Pavlov tím pomáha firmám, aby vedeli riadiť svoje riziká, aby boli ich služby v súlade s legislatívou a aby sa uberali tým správnym smerom. 

Sledujte ich!

Spoznaj Pavla

V októbri sa Pavol po šiestich rokoch vrátil do KPMG. Predtým tu pôsobil deväť rokov a keď mu bola ponúknutá súčasná pozícia, dlho nepremýšľal. Cíti, že teraz robí to čo mu ide najlepšie, a to interné poradenstvo.

Práca s profesionálmi

To, čo podľa Pavla vystihuje KPMG je kvalita a vysoká profesionalita ľudí, ktorí v spoločnosti pracujú. V tíme človek cíti skutočnú spoluprácu a to nie je samozrejmosťou. Odbornosť a kvalita poskytovaná klientom je základ a všetko ostatné je od toho odvodené. Klienti si tento prístup vážia a vedia, že KPMG je partner, ktorý nikdy neupredností potrebu predať a zarobiť nad ich potrebu získať kvalitné poradenstvo.

Dcéra v centre záujmu

Pavlove najväčšie hobby je jeho ročná dcéra, ktorá si vyžaduje väčšinu jeho voľného času. Predtým sa potápal, behával maratón, teraz už behá menej a nepotápa sa vôbec. Ale podľa vlastných slov to neľutuje, jeho nový koníček je jednoznačne to najkrajšie, čo ho mohlo postretnúť.

Vložiť tento profil na vašu webovú stránku