KPMG SLOVENSKO

S rodinou na cestách

Niekto to môže považovať za nemožné, no Ivane sa darí spojiť rodinný život s cestovaním, lyžovaním alebo aj turistikou. A nie len v Európe. S rodinou vyrazila aj do krajín ako Thajsko, Dominikánska republika, či USA. 

Sledujte ich!

Spoznaj Ivanu

V KPMG má Ivana na starosti hlavne veľké medzinárodné spoločnosti, ktoré vysielajú svojich zamestnancov na Slovensko. Pomáha im s orientáciou v daniach, v legislatíve a rieši daňové dopady súvisiace s ich prácou. Konkrétne jej práca vyzerá tak, že spolu s tímom ľudí pripravuje daňové priznanie alebo písomné stanovisko o rôznych daňových dopadoch.

Kolobeh zmien

Napriek mnohoročným skúsenostiam sa v KPMG neustále učia nové veci. Každá zákazka je iná, o každom prípade treba uvažovať individuálne. Každý klient má odlišné príjmy a odlišné riziká, na ktoré treba upozorniť. Niektorým klientom radia len pri štarte ich biznisu, iní sú ich klientami aj desať rokov. Obmieňa sa aj kolektív, s ktorým spolupracujú. Najkrajší pocit má Ivana vždy z toho, keď ušetrí klientovi finančnú hotovosť alebo keď ho uchráni pred nejakou zbytočnou pokutou.

Vložiť tento profil na vašu webovú stránku