Tato pozice již není k dispozici.

Underwriter - upisovatel motorových vozidel

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Koho hledáme?

  • kreativního, energického a spolehlivého kolegu nebo kolegyni s obchodním myšlením a tahem na branku

Co bude náplní Vaší práce?

  • zpracování nabídek a nestandardních pojistných smluv pro obchodníky z oblasti pojištění motorových vozidel
  • denní kontakt s obchodními partnery (mailem a telefonicky)
  • spoluodpovědnost za obchodní výsledky v regionu v dané produktové oblasti
  • úzká spolupráce s obchodním oddělením, zejména s KAM

Co od Vás očekáváme?

  • praxi v pojišťovnictví (upisovatel, pojišťovací poradce, metodik)
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • proobchodní a aktivní přístup k práci
  • spolehlivost, samostatnost
  • týmového hráče
  • řidičský průkaz skupiny B

Co Vám nabízíme?

  • zázemí silné a stabilní pojišťovny
  • zajímavou a kreativní práci v přátelském týmu
  • možnost se profesně rozvíjet
  • motivující finanční ohodnocení
  • podpoříme Vás množstvím benefitů (stravenky 130 Kč/den, příspěvek na životní pojištění až 37.800 Kč/rok, příspěvek na penzijní připojištění až 12.000 Kč/rok a mnohé další)
  • místo výkonu práce Praha 9 - u metra C - Prosek
  • příležitostně lze využít práci na home office

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte poslat životopis a motivační dopis. Budeme se těšit na společné setkání.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".