Tato pozice již není k dispozici.

Správce klientského kmene

Plný úvazek
Beroun
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Máte zájem o tuto nabídku?

Pozice

Popis pozice

Jmenuji se Jakub Vojáček a v Kooperativě pracuji od roku 2016. Aktuálně rozšiřujeme v Berouně náš úspěšný obchodní tým, a proto moc rádi přivítáme novou posilu.

Nudit se nebudete, čeká na Vás

  • Smysluplná a inspirativní práce, za kterou uvidíte příběhy a tváře klientů
  • Péče o stávající klienty a rozvoj obchodních vztahů u nových klientů, konzultace a výběr vhodných produktů dle potřeb klientů
  • Vedení obchodních jednání včetně vytváření nabídek a uzavírání smluv
  • Stanete se odborníkem v největší pojišťovně na českém trhu

Co od Vás potřebujeme

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Čistý trestní a insolvenční rejstřík, absence exekucí
  • Pozitivní přístup k práci a lidem
  • Chuť reprezentovat úspěšnou firmu
  • Zájem o navázání kvalitní a dlouhodobé spolupráce

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Obchodní zkušenosti v kterémkoliv oboru

Co vám můžeme nabídnout

  • Skvělé finanční ohodnocení, které odráží Vaše úsilí i obchodní výsledky
  • Adaptační program pro nováčky s finanční podporou, vzděláváním a tréninkem
  • Užijeme si společně týmové akce

Čeká na vás spousty zajímavých benefitů:

  • Nabídneme Vám příspěvek na penzijní připojištění až 1.000 Kč, na životní pojištění až 3.150 Kč, ve stravenkách máme 150 Kč/den
  • Cafeterie Vám umožní čerpat body na rekreaci, služby, produkty
  • Večerní šichty u nás nečekejte :-)

Dejte nám o sobě vědět a pošlete životopis!

  • Více Vám řekneme při osobním pohovoru, při kterém se můžete na cokoliv zeptat

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".