Tato pozice již není k dispozici.

Správce klientského kmene

Plný úvazek
Beroun
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Jmenuji se Jakub Vojáček a v Kooperativě pracuji od roku 2016. Aktuálně rozšiřujeme v Berouně náš úspěšný obchodní tým, a proto moc rádi přivítáme novou posilu.

Nudit se nebudete, čeká na Vás

  • Smysluplná a inspirativní práce, za kterou uvidíte příběhy a tváře klientů
  • Péče o stávající klienty a rozvoj obchodních vztahů u nových klientů, konzultace a výběr vhodných produktů dle potřeb klientů
  • Vedení obchodních jednání včetně vytváření nabídek a uzavírání smluv
  • Stanete se odborníkem v největší pojišťovně na českém trhu

Co od Vás potřebujeme

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Čistý trestní a insolvenční rejstřík, absence exekucí
  • Pozitivní přístup k práci a lidem
  • Chuť reprezentovat úspěšnou firmu
  • Zájem o navázání kvalitní a dlouhodobé spolupráce

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Obchodní zkušenosti v kterémkoliv oboru

Co vám můžeme nabídnout

  • Skvělé finanční ohodnocení, které odráží Vaše úsilí i obchodní výsledky
  • Adaptační program pro nováčky s finanční podporou, vzděláváním a tréninkem
  • Užijeme si společně týmové akce

Čeká na vás spousty zajímavých benefitů:

  • Nabídneme Vám příspěvek na penzijní připojištění až 1.000 Kč, na životní pojištění až 3.150 Kč, ve stravenkách máme 150 Kč/den
  • Cafeterie Vám umožní čerpat body na rekreaci, služby, produkty
  • Večerní šichty u nás nečekejte :-)

Dejte nám o sobě vědět a pošlete životopis!

  • Více Vám řekneme při osobním pohovoru, při kterém se můžete na cokoliv zeptat