Tato pozice již není k dispozici.

Specialista rozvoje a vzdělávání (m/ž)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Co vás čeká:

  • Participace na implementaci nového LMS, spolupráce na zajímavých HR projektech

  • Spolupráce s interními klienty na:

  • mapování potřeb rozvoje zaměstnanců

  • tvorbě a realizaci strategie vzdělávání v jejich týmech

  • tvorbě vzdělávacích plánů

  • efektivním čerpání finančních prostředků určených na rozvoj

  • vyhodnocování efektivity vzdělávacích aktivit

    • Sledování, propagace a implementace nových trendů v oblasti vzdělávání
    • Poskytování konzultací a poradenství v oblasti vzdělávání

Co budete potřebovat:

  • Praxi při tvorbě a vedení vzdělávacích projektů z jiné společnosti
  • Zkušenosti s výběrem a implementací nového LMS nebo dostatečné schopnosti pro zvládnutí této agendy
  • Inovativní myšlení, nadšení do moderních technologií a umění věci zjednodušovat
  • Skvělé komunikační a prezentační dovednosti, nadhled a vnímání souvislostí
  • Dovednost vést a facilitovat workshop
  • Aktivní angličtina výhodou
  • Chuť rozvíjet sebe i kolegy
  • Týmovou spolupráci, zodpovědnost, samostatnost a orientaci na výsledek

Hledáme někoho, kdo je orientovaný na výsledek, nebojí se odpovědnosti, dokáže podpořit tým a udržet si nadhled i v náročnějších okamžicích.

Co vám nabídneme:

  • 32 dnů dovolené ročně (25 dnů dovolené + 5 volných dnů + 1 charitativní den + 1 den na péči)
  • Flexibilní pracovní doba + možnost práce na dálku
  • Příspěvky na penzijní připojištění (až 1.000 Kč měsíčně) a životní pojištění (až 3.150 Kč měsíčně)
  • Cestovní pojištění zdarma
  • Slevy na naše produkty a produkty našich partnerů
  • 12.000 Kč do benefitního programu ročně (sport, relax, kultura, a další)
  • Multisportku za 760 Kč měsíčně, firemní sportovní akce
  • Stravné v hodnotě 150 Kč denně - v Praze máme vlastní jídelnu, bistro a kavárnu
  • Osobní rozvoj (kurzy a webináře, koučink a mentoring), vlastní galerie umění,
  • Nadstandartní zdravotní péče (preventivní programy, očkování, firemní psycholožka, masáže)
  • Za doporučení nového kolegy vás oceníme až 30.000 Kč
  • Jízda na sdílených kolech Nextbike zdarma
  • Pracovat budete v moderní budově v Praze v Karlíně, v blízkosti metra Florenc