Kooperativa

Kooperativa

Specialista péče o klienty a poradce

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Pardubice

Společnost

Kooperativa

Kooperativa

  • Finance, Pojišťovnictví
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Pardubice

Tato pozice byla obsazena!

Kooperativa funguje na českém trhu už čtvrt století a za tu dobu vyrostli do velké české firmy s mezinárodním rozhledem i partnery. Mají přes dva miliony klientů a chtějí víc než jen vyhovět jejich přáním a požadavkům, chtějí je předčít. Nechtějí být neosobní společností, ví, že aby byli úspěšní, musí dobře rozumět lidem a jejich osudům. To platí i o přístupu k zaměstnancům, v němž chtějí jít naproti specifickému potenciálu každého z nich a přistupovat férově ke všem bez výjimky.

Popis pozice

  • Chceš pomáhat klientům a poradcům a zároveň mít peníze i osobní život ?Do našeho týmu ve věkovém rozmezí 19 - 55 let, hledáme posilu pro komunikaci s našimi klienty a poradci, a to prostřednictvím PASIVNÍ infolinky. Říkáme o sobě, že jsme pojišťovna pro život, jaký je. Někdy smutný, někdy veselý, často vrtkavý. Abychom dokázali své klienty proti všem životním vrtochům správně pojistit, musíme životu a lidem rozumět. Proto je kvalita poskytovaného servisu pro nás stejně důležitá jako porozumění každodennímu životu.

Co tě u nás čeká:

  • telefonická komunikace s klienty a poradci
  • po zapracování ti přibude také e-mailová korespondence klientů a poradců
  • dalším stupněm je podávání informací k již zaregistrovaným škodám, produktům, platbám pojistného a aktualizace zákaznických dat
  • pozice je vhodná i pro absolventy SŠ s maturitou a osoby se zdravotním postižením (OZP)
  • na nástupním termínu dohodneme
  • OZPPozice je vhodná také pro osoby se zdravotním postižením (OZP): 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.

Co u nás získáš

    • kromě pravidelného měsíčního příjmu se budeš těšit z pravidelných výkonnostních odměn a motivačních bonusů
    • infolinka má provoz v pracovní dny v čase 8 - 18 hodin
    • bohaté spektrum firemních benefitů: . 5 týdnů odpočinku na dovolené, . zdravotní volno . charity day . stravovací poukázky v hodnotě 95 Kč . příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění do 1.000 Kč . příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění do 3.150 Kč . slevy na našich i partnerských produktech . celoroční cestovní pojištění pro celý svět a mnoho dalších benefitů
    • stálé pracovní místo; nepracuješ u stolu, který je zrovna volný, ale u "toho svého"
    • bezplatná průběžná školení Láká tě to ? Přidej se k nám !
    • na společné budování špičkového klientského centra v pojišťovně
    • budeš spokojený s finančním ohodnocením za odvedenou práci
    • příjemné a moderní pracovní prostředí s nejnovějšími technologiemi
    • postaráme se o tvůj odborný i profesní růst
    • dress code u nás není zaveden, a proto se můžeme na pracovištích cítit pohodlně skoro jako doma
    • nebudeme tě nutit mluvit anglicky nebo jiným cizím jazykem
    • Můžeme se nezávazně sejít, dát si kávu nebo čaj, podíváš se na naše pracoviště a probereme možnosti.

Vítané zkušenosti

    • novinky jsou pro tebe pozitivní změnou
    • jsi optimista s příjemným hlasovým projevem
    • uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook) je tvým standardem
    • pravopis i mluvená čeština ti nečiní potíže
    • máš trestní bezúhonnost
    • umíš operativně a pozitivně přistupovat ke změnám a novinkám
Kooperativa

Kooperativa

  • Pardubice
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...

Jak se připravit na video pohovor

Cesta k vysněné práci vede zpravidla přes pracovní pohovor. Není proto divu, že pohovor je pro většinu lidí poměrně stresující záležitostí.