Tato pozice již není k dispozici.

Specialista/-ka životního pojištění

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Hledáme kolegu nebo kolegyni do Úseku řízení vnitřního obchodu, který/á:

  • má zkušenosti v pojišťovnictví
  • umí dotahovat věci do konce a důslednost pro něj/ni není cizí slovo
  • umí jednat asertivně a má dobré vyjednávací schopnosti
  • má dobré prezentační dovednosti

Co Vás u nás čeká?

  • budete spojovacím článkem mezi obchodní sítí (regionálními řediteli) a produktovým úsekem – zjišťování potřeb, sbírání zpětné vazby, předávání informací, kampaně..
  • analyzujete ne/plnění obchodních plánů obchodních jednotek
  • navrhujete opatření podporující plnění obchodního plánu
  • přenášíte best practice mezi pobočkami
  • spolupráce s ostatními odděleními na vývoji produktů
  • příprava kampaní na podporu prodeje - koordinace přípravy

Co Vám nabízíme?

  • 25 dnů dovolené + 3 freedays
  • e-stravenky v hodnotě 110 Kč
  • systém Cafeterie umožňující vybrat si zážitky, akce nebo produkty
  • nadstandartní příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, slevy na pojištění
  • teambuilding, společné firemní aktivity
  • po zapracování možnost využití home office

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Auto i pro soukromé účely
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Firemní rekreační zařízení
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova

Požadavky na pozici

Viz výše

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".