Tato pozice již není k dispozici.

Specialista/ka online marketingu

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Říkáme, že ke klientům přistupujeme jako jejich rodinný lékař. Známe je i celou rodinu. Víme, co je trápí a ohrožuje. Čas od času se s nimi potkáme, probereme aktuální situaci a zvážíme, zda není potřeba pojištění upravit. A takovou péči, odbornost i dostupnost jim chceme nabídnout i v online prostředí.

Koho hledáme?

Do týmu marketingové komunikace hledáme kolegu, pro kterého je internetové prostředí přirozené a pomůže nám stát se v této oblasti příkladnou pojišťovnou. Upřednostníme zkušenosti z projektů zaměřených na zákaznickou zkušenost, praktické znalosti komunikace značky a prodeje v online prostředí a v neposlední řadě silnou orientaci v datové analytice. Ale hlavně chceme člověka, který zapadne do týmu, bude dělat svou práci s nadšením, sebejistotou a zodpovědností a pomůže nám udělat nejlepší web v oblasti pojišťovnictví.

Co bude Vaším úkolem?

  • Hlavně si budete tykat s našimi webovými stránkami. Stanete se jejich správcem a opatrovníkem. Vaším úkolem bude udržovat je jak ve skvělé kondici, aby na nich byly aktuální informace, texty byly srozumitelné, stránky byly navštěvované a návštěvníkům dobře sloužily, tak i vylepšovat je po technické stránce, aby držely krok s aktuálními trendy a pomáhaly firmě růst.
  • I když jsme pojišťovna, která se zaměřuje hlavně na péči o klienta, nezapomínáme ani na obchod. S části se budete spolupodílet na přípravě a realizaci jak velkých brandových, tak i menších taktických online kampaní.
  • Sociální sítě, kde prohlubujeme vztahy s našimi fanoušky, radíme jim, bavíme je a jsme vděčni za jejich zpětnou vazbu, nebudou Vaší hlavní pracovní náplní, ale Vaše zapojení do rozvoje tohoto komunikačního kanálu může nastat, a to v rámci případného zástupu. . Znalost tohoto prostředí je tedy důležitá.
  • Často se dostanete i k dalším projektům z online oblasti jako například pokročilá analytika, tvorba a distribuce speciálního obsahu apod. Obecně je prostoru pro testování smysluplných věcí u nás dostatek.
    Zdá se Vám toho hodně? Nebojte. Jednak pracujeme v týmu a pak taky budete mít k ruce externí agentury, které nám v různých online oblastech pomáhají. Nemusíte tedy umět např. webové stránky kódovat, ale musíte být schopni dané oblasti rozumět tak, abyste vše dokázali správně zadat, řídit průběh zakázky a zajistit, aby vše bylo dodáno s očekávanými výsledky. Následně pak výsledky vyhodnotit, poučit se a případně přijít s řešením, jak danou oblast dále zlepšovat.

Co k tomu budete potřebovat?

  • hlubší zkušenosti s tvorbou a správou webu
  • pokročilé znalosti datové analytiky a UX
  • výborný přehled o trendech na internetu
  • zájem o digitální marketing
  • schopnost hledat nová řešení a přemýšlet nad využitím moderních technologií a dat
  • schopnost dělat věci s rozvahou a pořádně

Co nabízíme:

  • spolupráci s dodavateli, kteří jsou špičkou ve svém oboru
  • příležitost prosadit si svou vizi
  • rozvoj po osobnostní i profesní stránce - pracujeme v týmu, o věcech se vzájemně radíme, poznáte i další části komunikačního mixu
  • lidský a otevřený kolektiv => máme rádi srandu. Když to jde, rádi se dobrovolně tmelíme a vypouštíme páru
  • výhody plynoucí ze zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group
  • naše zaměstnanecké výhody vnímáme jako nadstandardní
  • místo výkonu práce: Praha 8 – Karlín
  • nástup možný od 1. 12. 2020

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova