Tato pozice již není k dispozici.

Specialista/ka interní komunikace

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

  • Zajišťování samostatné agendy komplexní interní komunikace se zaměřením na moderní komunikační kanály, zejména intranet
  • Kompletní komunikace agendy spojené s účastí Kooperativy v soutěžích a anketách (Pojišťovna roku, Zlatá koruna, atd).
  • Odpovědnost za stylovou, syntaktickou i gramatickou správnost všech materiálů, které jsou určeny pro předmětné oblasti interní komunikace.
  • Poskytování poradenství pro interní klienty v oblasti interní komunikace.
Doplňující informace
  • pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP)

Co u nás získáš

    • Pracovat pro jedničku na českém pojišťovacím trhu
    • Dělat zajímavou, smysluplnou práci tak, aby tebe i lidi okolo tebe bavila
    • Možnost prosadit svou vizi.
    • Osobní i profesní rozvoj.
    • Lidský a otevřený kolektiv => máme rádi srandu. Když to jde, rádi se dobrovolně tmelíme a vypouštíme páru.
    • Moderní prostředí a výhody plynoucí ze zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group.
    • Místo výkonu práce: Praha 8 – Karlín.
    • Nástup možný od července nebo dohodou

Požadavky na pozici

    • VŠ/SŠ vzdělání
    • Zkušenost s řízením samostatných projektů
    • Stylizační schopnosti, nadstandardní znalost českého jazyka
    • Předchozí zkušenosti s interní komunikací (když budeš umět s SharePointem, bude to super)
    • Vstřícnost, ochotu učit se nové věci a schopnost přijmout výzvu

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".