Kooperativa

Kooperativa

Senior analytik DWH

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

Společnost

Kooperativa

Kooperativa

  • Finance, Pojišťovnictví
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Kooperativa funguje na českém trhu už čtvrt století a za tu dobu vyrostli do velké české firmy s mezinárodním rozhledem i partnery. Mají přes dva miliony klientů a chtějí víc než jen vyhovět jejich přáním a požadavkům, chtějí je předčít. Nechtějí být neosobní společností, ví, že aby byli úspěšní, musí dobře rozumět lidem a jejich osudům. To platí i o přístupu k zaměstnancům, v němž chtějí jít naproti specifickému potenciálu každého z nich a přistupovat férově ke všem bez výjimky.

Popis pozice

Jsme malý tým lidí, kteří se starají o provoz a rozvoj datových skladů pro VIG ČR. Před nedávnem jsme spustili nový datový sklad na technologii MSSQL pro obě pojišťovny skupiny VIG v Česku: Kooperativu a ČPP. Baví nás rozvíjet nové technologie a utlumovat staré, sjednocovat procesy a používat data. Snažíme se, aby naši uživatelé byli spokojeni. Někdy to dá docela zabrat – máme spousty rozvojových požadavků. Koho hledáme: hledáme nového kolegu (kolegyni), který již s datovými sklady pracoval, nebojí se jazyka SQL, a baví ho přemýšlet, jak pomoci uživatelům vyřešit jejich datové požadavky a správně je začlenit do struktur DWH. Neměla by Vám chybět pečlivost, systematičnost, ale zároveň by Vás měla bavit i komunikace, protože budete v kontaktu s kolegy napříč skupinou VIG ČR.

Co bude Vašimi hlavními úkoly:
  • Analýza dat z primárních systémů společnosti a jejich začleňování do datového skladu
  • Návrh a implementace změn datového modelu
  • Dokumentace datového modelu v CASE nástroji
  • Tvorba datových analýz
  • Začlenění do datového skladu Kooperativy primárního systému Pojišťovny České Spořitelny
  • Rozvoj navazujících aplikací – tvorba datamartů pro jednotlivé businessové vertikály
  • Tvorba databázového modelovacího nástroje

Co u nás získáš

    • Práce s jedním z největších data skladů v ČR
    • Práce s velmi různorodými daty – například obchod, inkasní části, škody, pojistná matematika
    • Flexibilní pracovní doba, možnost Home Office, možnost zkráceného úvazku (minimálně 30h/týden)
    • 5 týdnů dovolené, 3 sick days
    • Stravenky 95Kč, cestovní pojištění zdarma, příspěvek na penzijní připojištění, investiční životní pojištění
    • Můžeme rovněž nabídnout dlouhodobou spolupráci, našim cílem je, abyste poznal/a společnost velmi detailně a díky tomu byl/a schopna pochopit souvislosti

Vítané zkušenosti

    • Analytické uvažování a schopnost dávat věci do širších souvislostí
    • Komunikační dovednosti – budete v kontaktu s kolegy napříč společností
    • Bez znalost SQL se na této pozici neobejdete
    • Schopnost si zorganizovat svůj čas
    • Při plnění úkolů nesoutěžíme na rychlost, ale klademe větší důraz na pečlivost a ověření správnosti dat
Kooperativa

Kooperativa

  • Praha
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...