Tato pozice již není k dispozici.

Senior analytik DWH

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Jsme malý tým lidí, kteří se starají o provoz a rozvoj datových skladů pro VIG ČR. Před nedávnem jsme spustili nový datový sklad na technologii MSSQL pro obě pojišťovny skupiny VIG v Česku: Kooperativu a ČPP. Baví nás rozvíjet nové technologie a utlumovat staré, sjednocovat procesy a používat data. Snažíme se, aby naši uživatelé byli spokojeni. Někdy to dá docela zabrat – máme spousty rozvojových požadavků.Koho hledáme: hledáme nového kolegu (kolegyni), který již s datovými sklady pracoval, nebojí se jazyka SQL, a baví ho přemýšlet, jak pomoci uživatelům vyřešit jejich datové požadavky a správně je začlenit do struktur DWH. Neměla by Vám chybět pečlivost, systematičnost, ale zároveň by Vás měla bavit i komunikace, protože budete v kontaktu s kolegy napříč skupinou VIG ČR.

Co bude Vašimi hlavními úkoly:
  • Analýza dat z primárních systémů společnosti a jejich začleňování do datového skladu
  • Návrh a implementace změn datového modelu
  • Dokumentace datového modelu v CASE nástroji
  • Tvorba datových analýz
  • Začlenění do datového skladu Kooperativy primárního systému Pojišťovny České Spořitelny
  • Rozvoj navazujících aplikací – tvorba datamartů pro jednotlivé businessové vertikály
  • Tvorba databázového modelovacího nástroje

Co u nás získáš

    • Práce s jedním z největších data skladů v ČR
    • Práce s velmi různorodými daty – například obchod, inkasní části, škody, pojistná matematika
    • Flexibilní pracovní doba, možnost Home Office, možnost zkráceného úvazku (minimálně 30h/týden)
    • 5 týdnů dovolené, 3 sick days
    • Stravenky 95Kč, cestovní pojištění zdarma, příspěvek na penzijní připojištění, investiční životní pojištění
    • Můžeme rovněž nabídnout dlouhodobou spolupráci, našim cílem je, abyste poznal/a společnost velmi detailně a díky tomu byl/a schopna pochopit souvislosti

Požadavky na pozici

    • Analytické uvažování a schopnost dávat věci do širších souvislostí
    • Komunikační dovednosti – budete v kontaktu s kolegy napříč společností
    • Bez znalost SQL se na této pozici neobejdete
    • Schopnost si zorganizovat svůj čas
    • Při plnění úkolů nesoutěžíme na rychlost, ale klademe větší důraz na pečlivost a ověření správnosti dat

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".