Tato pozice již není k dispozici.

Pojišťovací zprostředkovatel/ka

Plný úvazek
Pardubice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

HLEDÁTE PRÁCI? CHCETE ZMĚNIT PRÁCI? HLEDÁME NOVÉ KOLEGY!

  • Naše pobočka v Ivančicích hledá nové kolegy pro rozšíření stávajícího týmu
  • Hledáme aktivní lidi pro aktivní prodej ke spolupráci na IČO

NEPROMARNĚTE SVOJI PŘÍLEŽITOST

  • Chcete mít perspektivní práci?

  • Chcete využít kvalitního vzdělávacího procesu?

  • Chcete být součástí týmu stabilní a silné společnosti?

  • Nepromarněte svoji příležitost, která není určena pro každého.

Požadujeme:

  • Min. ukončené středoškolské vzdělání
  • Iniciativní přístup ke vzdělávání, vlastnímu rozvoji a novinkám
  • Odpovědnost za výsledky
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Praxe v prodeji finančních produktů výhodou
  • Bezúhonnost

Nabízíme:

  • Kvalitní vzdělávací a zaškolovací proces v oblasti pojišťovnictví, obchodu a osobního rozvoje
  • Finanční podporu pro nováčky
  • Karierní růst a prestiž
  • Osobní podporu zkušených kolegů pro úspěšné zapracování

Očekáváme:

  • Dlouhodobou perspektivní a kvalitní spolupráci
  • Poskytování profesionálního servisu jak stávajícím, tak i novým klientům
  • Spolehlivost, aktivní a pozitivní přístup

Benefits

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Firemní rekreační zařízení
  • Vzdělávací kurzy, školení

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".