Tato pozice již není k dispozici.

Pojišťovací poradce (m/ž) v Plzni

Plný úvazek
Pilsen
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Získejte stabilní práci jako obchodník v Kooperativě!

Hledáme pojišťovacího a finančního poradce do našeho týmu v Plzni! Toužíte po práci, kde můžete aktivně pomáhat lidem a zároveň využít svůj obchodní talent? Staňte se součástí týmu ve společnosti, ve které jsou už 30 let klienti na prvním místě a kde jdeme naproti specifickému potenciálu každého pracovníka a přistupujeme férově ke všem – bez výjimky.

Co budete dělat:

  • Péče o klienty: pomůžete klientům najít nejlepší pojištění, hypotéku nebo spoření podle jejich potřeb, ať už na pobočce, v terénu nebo z domova
  • Uzavírání pojistných smluv: aktivně budete pracovat na uzavírání nových smluv a udržování vztahů s klienty
  • Akvizice nových klientů: budete hledat nové příležitosti a rozšiřovat svůj klientský kmen
  • Podpora při pojistných událostech: budete klienty provázet při řešení pojistných událostí, aby vše proběhlo hladce

Co nabízíme?

  • Atraktivní výdělky: po zaučení si můžete vydělat 30 - 60 000 Kč měsíčně
  • Flexibilita: sami si určíte pracovní dobu a najdete rovnováhu mezi pracovním a osobním životem
  • Podpora v adaptaci: nabízíme školení a podporu od zkušených manažerů, produktových odborníků a trenérů obchodních dovedností, kteří vám pomohou na každém kroku
  • Skvělý kolektiv: přidejte se k týmu zkušených kolegů, kde je každý připraven vám nabídnout pomocnou ruku
  • Pravidelné týmové akce: u nás se nejen pracuje, ale také baví. Pravidelně pořádáme týmové a sportovní akce, abychom posílili týmového ducha.

Co od vás očekáváme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Čistý trestní a insolvenční rejstřík
  • Chuť se učit a rozvíjet
  • Základní znalost MS Office a schopnost hledat informace na internetu
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Vše ostatní Vás naučíme.

Co teď? Neváhejte a kontaktujte nás. Domluvte si schůzku s naším manažerem, prohlédněte si naše prostředí a zjistěte více o tom, jaké to je být součástí našeho týmu.

Těšíme se na vás!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".