Tato pozice již není k dispozici.

POJISTNÝ MATEMATIK životního pojištění - senior

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Máte zkušenosti s modelováním životního pojištění a víte, jak to chodí v pojišťovně? Chtěli byste tyto dovednosti využít k podpoře uživatelů modelu napříč pojišťovnou? A co třeba v největší pojišťovně na českém trhu?

V této pozici budete:
  • spolupracovat na vývoji modelu ŽP v software Prophet
  • pomáhat uživatelům modelu při zadávání jejich požadavků
  • podporovat uživatele při interpretaci výsledků modelu
  • překládat byznys požadavky do řeči tvůrců modelu
  • pokrývat víc než třetinu životního pojištění v ČR

Co u nás získáš

    • zázemí jedničky českého pojistného trhu
    • možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
    • práci na plný nebo částečný úvazek s flexibilní pracovní dobou
    • moderní pracovní prostředí v centru Prahy (Karlín)

Požadavky na pozici

    • VŠ vzdělání
    • praxi s modelováním životního pojištění
    • zkušenosti z pojišťovny
    • dobré komunikační schopnosti
    • velmi dobré logické a analytické myšlení
    • chuť učit se nové věci

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".