Kooperativa

Kooperativa

Pojistný matematik životního pojištění – pro studenty DPČ

  • Částečný úvazek
  • Praha

Společnost

Kooperativa

Kooperativa

  • Finance, Pojišťovnictví
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Kooperativa funguje na českém trhu už čtvrt století a za tu dobu vyrostli do velké české firmy s mezinárodním rozhledem i partnery. Mají přes dva miliony klientů a chtějí víc než jen vyhovět jejich přáním a požadavkům, chtějí je předčít. Nechtějí být neosobní společností, ví, že aby byli úspěšní, musí dobře rozumět lidem a jejich osudům. To platí i o přístupu k zaměstnancům, v němž chtějí jít naproti specifickému potenciálu každého z nich a přistupovat férově ke všem bez výjimky.

Popis pozice

Na Úseku pojistné matematiky Kooperativy pojišťovny a. s., člen VIG Holdingu, hledáme do svého týmu nového kolegu či kolegyni na juniorní pozici pojistného matematika pro oblast životního pojištění. Pozice je ideální pro studenty posledních ročníků VŠ.

Co bychom od Tebe potřebovali?
  • připravit výpočetní podklady 2. řádu (např. škodní poměry, pracovní neschopnosti, hospitalizace apod.)
  • zpracovat podkladová data pro výpočty
  • analyzovat portfolio životních smluv
  • činnosti zahrnují portfolia Kooperativy i ČPP

Co u nás získáš

    • atraktivní a zodpovědnou práci
    • pracovní smlouvu na částečný úvazek nebo DPČ s možností dalšího kariérního růstu
    • motivující finanční ohodnocení a spoustu dalších zaměstnaneckých benefitů
    • odborné i osobnostní vzdělávání šité na míru
    • stabilní zázemí největší pojišťovny a pojišťovací skupiny v ČR
    • pracoviště v jedné z nejmodernějších kancelářských budov světa v centru Prahy

Vítané zkušenosti

    • studuješ VŠ s matematickým zaměřením (finanční / pojistná matematika, ekonometrie, statistika apod.)
    • znalost MS Office a databází (SQL) je výhodou
    • anglicky dokážeš číst a psát
    • máš velmi dobré logické a analytické myšlení, nebojíš se vymýšlet nové věci
    • máš motivaci se dál vzdělávat
Kooperativa

Kooperativa

  • Praha
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak taktně odmítnout pracovní nabídku?

Přijmout práci umí každý. Jak se ale zachovat v případě, kdy potřebujete firmu odmítnout? Je totiž možné, že obdržíte několik nabídek naráz.

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...

Jak se připravit na video pohovor

Cesta k vysněné práci vede zpravidla přes pracovní pohovor. Není proto divu, že pohovor je pro většinu lidí poměrně stresující záležitostí.