Kooperativa

Kooperativa

Podpora týmu analytiků

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

Společnost

Kooperativa

Kooperativa

  • Finance, Pojišťovnictví
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Kooperativa funguje na českém trhu už čtvrt století a za tu dobu vyrostli do velké české firmy s mezinárodním rozhledem i partnery. Mají přes dva miliony klientů a chtějí víc než jen vyhovět jejich přáním a požadavkům, chtějí je předčít. Nechtějí být neosobní společností, ví, že aby byli úspěšní, musí dobře rozumět lidem a jejich osudům. To platí i o přístupu k zaměstnancům, v němž chtějí jít naproti specifickému potenciálu každého z nich a přistupovat férově ke všem bez výjimky.

Popis pozice

Jsme menší šestičlenný tým a hledáme k sobě novou kolegyni nebo nového kolegu. Tato pozice je pro Vás ideální, pokud rádi pracujete s čísly a jste pečlivý/á. Excel a SAP budou pro Vás hlavními pracovními nástroji. Práci v SAPu Vás rádi naučíme, stejně tak Vám rádi ukážeme nejrůznější vychytávky v Excelu, které Vám usnadní Vaši práci. Budete i v každodenním kontaktu i s ostatními kolegy, pro které budete hlavní technickou podporou. Tato pracovní pozice se pro Vás hodí, pokud preferujete náplň práce, která je předem daná a nemění se v závislosti na okolnostech.

Co Vás bude čekat:
  • technická podpora ostatním kolegyním a kolegům
  • správa nákladových středisek, profit center a zakázek v systému SAP CO
  • podílení se na nastavení nového systému controllingu v prostředí SAP BW
  • spolupráce na podkladech pro účely externího auditu
  • ad hoc analýzy

Co u nás získáš

    • zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group
    • odpovědnou a samostatnou práci s možností seberealizace
    • moderní pracovní prostředí v nejlepší kancelářské budově světa roku 2011
    • propracovaný program zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 3 sickdays, stravenky, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na důchodové připojištění, celoroční cestovní pojištění zdarma, flexibilní pracovní doba a další)

Vítané zkušenosti

    • na vzdělání nám nezáleží, důležité jsou analytické schopnosti a pečlivost
    • analytické myšlení
    • znalost Excelu, protože bude jedním ze dvou hlavních pracovních nástrojů
    • anglický jazyk – využívat budete hlavně písemnou a čtenou formu
    • výhodou praxe v oblasti pojišťovnictví podobně jako práce se systémem SAP, ale pokud nemáte, rádi Vás vše doučíme
Kooperativa

Kooperativa

  • Praha
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...