Tato pozice již není k dispozici.

Klientský poradce - přepážkový pracovník Rakovník, Slaný

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Přišli jste v této době o práci nebo potřebujete změnu?

Baví Vás obchod? Chtěli byste se věnovat našim klientům?
Pak čtěte dál, protože právě nyní hledáme nového kolegu nebo kolegyni pro naše pobočky:

  • Rakovník
  • Slaný

Co můžete očekávat?

  • každodenní komunikaci s klienty na přepážce
  • Vaší činností bude správa svěřeného kmene a péče o naše stávající klienty i získávání nových
  • skvělé finanční ohodnocení, které odráží Vaše úsilí i obchodní výsledky
  • adaptační program pro nováčky s finanční podporou
  • možnost prodeje i jiných finančních produktů (spolupráce s FSČS)
  • pracovní poměr u špičkového, stabilního a perspektivního zaměstnavatele
  • podpoříme Vás množstvím benefitů (stravenky 110 Kč, příspěvek na životní pojištění až 37.800 Kč/rok, příspěvek na penzijní připojištění až 12.000 Kč/rok a mnohé další)

A co od Vás očekáváme my?

  • úsměv na tváři při jednání s klienty
  • pozitivní přístup k práci i k lidem
  • chuť učit se novým věcem
  • minimálně maturitu
  • zájem o navázání kvalitní a dlouhodobé spolupráce
  • praxi v oblasti pojišťovnictví, bankovnictví, či obchodě - výhodou, nikoliv ale podmínkou

Dejte nám o sobě vědět a pošlete životopis!

Přečíst si inzerát je málo. Více Vám řekneme při osobním pohovoru, při kterém se můžete na cokoliv zeptat. Teprve pak řekněte, jak se Vám nabízená pozice líbí a jestli ji chcete přijmout.

Benefits

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Firemní rekreační zařízení
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".