Tato pozice již není k dispozici.

Key Account Manager

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

  • Jsme zkušený obchodní tým pojišťovny Kooperativa a rádi mezi sebe přijmeme kolegu/kolegyni na pozici Key Account Managera pro region střední a severní Moravy.
  • Staráme se o pojišťovací zprostředkovatele, dbáme na kvalitu nabízených pojistných produktů a záleží nám na spokojenosti klienta.
  • Přátelský přístup, empatie, týmová soudržnost a zároveň tah na branku jsou naším důležitým pracovním nástrojem.

Vaší pracovní náplní bude
  • rozvíjet a udržovat vztahy se stávajícími i novými obchodními partnery, pomáhat jim s metodickou podporou, zajišťovat školení, informovat o změnách a novinkách v pojistných produktech
  • spolupracovat s upisovateli, vést obchodní jednání a odpovídat za obchodní výsledky svěřených partnerů
  • přinášet postřehy z dění na pojistném trhu a znát svou konkurenci

Co ještě potřebujete vědět?
  • Máme kanceláře v Ostravě či v Olomouci, přímo v centru města.
  • Pracovní doba je flexibilní časem a pestrá svou náplní.
  • Nástup ideálně od 1. ledna 2020 nebo dle dohody.

Co u nás získáš

  • HPP, fixní plat a nadstandardní finanční bonus při plnění obchodních plánů
  • možnosti osobního rozvoje v rámci četných workshopů a koučinku
  • bohatý balíček benefitů Pravidelně pořádáme sportovní i kulturní akce pro příjemný relax po práci

Požadavky na pozici

  • min. SŠ s maturitou
  • řidičský průkaz sk. B a být aktivní řidič
  • znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint)
  • čistý VRT

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".