Tato pozice již není k dispozici.

Key Account Manager (m/ž) - externí obchod

Plný úvazek
Hořovice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Jste člověk se srdcem pro obchod, komunikaci, zakládáte si na dlouhodobých vztazích a máte zkušenosti z pojišťovacího nebo makléřského oboru a jednání s externími partnery? Tak hledáme právě Vás!

Klíčovou rolí bude komplexní péče o obchodní partnery z řad makléřských společností a jednotlivých makléřů, podpora a rozvíjení obchodních vztahů, vyjednávaní podmínek spolupráce, příprava smluvních podkladů, příprava nabídek, prezentace a školení partnerů, spolupráce s odděleními napříč společností, pravidelný reporting.

Co od Vás očekáváme?

Co od Vás očekáváme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • Minimálně 3 roky praxe jako KAM - obchodní zkušenosti z prostředí pojišťovny, makléřské společnosti nutné
  • Excelentní komunikační dovednosti, přesvědčivost, schopnost argumentace
  • Profesionální vystupování
  • Ochota učit se novým věcem, proaktivní přístup k práci a k plnění úkolů
  • Maximální nasazení, orientace na výkon a výsledky

Co Vám nabízíme:

  • Přátelskou atmosféru a stabilní pracovní zázemí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Širokou škálu firemních benefitů
  • Možnost dalšího profesního rozvoje
  • Skvělou partu lidí kolem sebe
  • Možnost nástupu ihned případně dle dohody

Neváhejte se ozvat, těšíme se na Vás:-).

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Firemní akce

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".