Tato pozice již není k dispozici.

IT Specialista technické podpory (m/ž)

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Máme 2 volné židle v týmu uživatelské podpory - jednu v Brně a jednu v Olomouci. Proto hledáme někoho, kdo by ji rád obsadil. Pravdou je, že na ní pořád sedět nebudete, protože se budete pohybovat i po budově a pomáhat uživatelům, kteří budou potřebovat. :)

Společně s dalšími kolegy v týmu budete zajišťovat technickou podporu pro koncové stanice a uživatele celé skupiny VIG (zhruba 6 000)

Jaká práce vás u nás tedy čeká?

Budete zajišťovat odbornou technickou podporu koncovým uživatelům a naplňovat požadavky z HelpDesku.

  • Instalace, konfigurace a správa koncových stanic a aplikací
  • Nastavování uživatelských účtů, zálohy a migrace dat, nastavování mobilních zařízení
  • V rámci řešení incidentů/problémů hledání alternativních řešení
  • Provádění profylaktických činností na spravované výpočetní technice
  • Aktivní spolupráce s ostatními členy týmu IT na plnění úkolů a realizace projektů

Co k tomu budete potřebovat?

Technické znalosti ve všech aspektech IT, schopnost zapojit se do technických diskusí s řešiteli podpory 1. až 3. úrovně

  • Znalost OS MS Windows 10 a Microsoft Office
  • Znalost iOS/Android (nastavení účtů, záloha, migrace dat), základní znalost (TeamViewer, SCCM, Active Directory, IDM)
  • Zkušenost z obdobné pozice 2 roky
  • Angličtinu na úrovni čtení technické dokumentace
  • Řidičský průkaz, který se nebojíte použít :)
  • Dobré komunikační dovednosti a týmového ducha
  • Schopnost udržet řešení problému od začátku do konce
  • Odolnost při stresových situacích

Co pro vás bude výhodou?

  • Zkušenost s poskytováním technické podpory 2. úrovně
  • Znalost problematiky centralizovaného tiskového řešení
  • Zkušenosti s používáním řešení Microsoft 365
  • Praktická znalost Microsoft Endpoint Configuration Manager
  • Praktická znalost služby Microsoft Intune, případně jiného MDM řešení

Co vám za to nabídnete?

  • Počítáme s vámi dlouhodobě, proto nabízíme smlouvu na dobu neurčitou
  • 32 dnů dovolené v roce (25 dnů dovolené + 5 volných dnů + 1 charitativní den + 1 den péče)
  • Flexibilní pracovní doba + částečně vzdálené práce
  • Cestovní pojištění zdarma, nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění (až 1 000 Kč měsíčně) a životní pojištění (až 3 150 Kč měsíčně), těšit se můžete také na velké slevy na naše produkty a na produkty našich obchodních partnerů
  • V rámci bonusového programu Cafeterie dostanete 9.000 Kč (v benefit bodech) a to, jak je uplatnit, je jen na vás (sport, relax, kultura, dovolená, pobyty, apod.)
  • Stravné 130 Kč/den (Kooperativa nám přispívá 105 Kč) - v Praze máme vlastní jídelnu, bistro a kavárnu
  • Interní i externí kurzy (IT a jazykové kurzy, vzdělávací platforma Seduo), firemní kouč a psycholog, využít můžete i naši firemní knihovnu
  • Rozvojové a sportovní akce, zdravotní a preventivní programy, ale také možnost nadstandardní zdravotní péče (fyzioterapie, jóga, očkování)
  • V Praze, Brně, Olomouci a Českých Budějovicích můžete jezdit zdarma na Rekolech
  • Za doporučení nového kolegy vás oceníme až 45 000 benefit body do Cafeterie
  • Zaměstnanecký mobilní tarif, pracovní telefon a notebook je samozřejmostí