Kooperativa

Kooperativa

Interní auditor

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

Společnost

Kooperativa

Kooperativa

  • Finance, Pojišťovnictví
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Kooperativa funguje na českém trhu už čtvrt století a za tu dobu vyrostli do velké české firmy s mezinárodním rozhledem i partnery. Mají přes dva miliony klientů a chtějí víc než jen vyhovět jejich přáním a požadavkům, chtějí je předčít. Nechtějí být neosobní společností, ví, že aby byli úspěšní, musí dobře rozumět lidem a jejich osudům. To platí i o přístupu k zaměstnancům, v němž chtějí jít naproti specifickému potenciálu každého z nich a přistupovat férově ke všem bez výjimky.

Popis pozice

  • provádění procesních, systémových a ekonomických auditů
  • analýza rizik pojišťovny
  • identifikace slabých míst v činnosti společnosti
  • vyhodnocování kontrolních a řídících mechanismů
  • vypracování auditních zpráv včetně návrhů nápravných opatření

Co u nás získáš

    • zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group
    • odpovědnou a samostatnou práci s možností seberealizace a profesního rozvoje
    • variabilní práci v expertním kolektivu
    • motivující mzdové ohodnocení
    • propracovaný program zaměstnaneckých výhod
    • možnost dalšího vzdělávání
    • lokalita práce Praha

Vítané zkušenosti

    • VŠ vzdělání ideálně ekonomického nebo právnického zaměření
    • angličtina či němčina alespoň v úrovni B1 dle Evropského rámce
    • preferujeme předchozí praxi s prováděním interních auditů
    • pozice je vhodná i pro uchazeče/čky, kteří předchozí zkušenost v auditu nemají, ale mají několikaleté zkušenosti z práce v pojišťovnictví
    • znalost MS Office
    • ochota cestovat po ČR
    • loajalita
    • ochota učit se nové věci
    • schopnost samostatné i týmové práce
    • schopnost analytického myšlení
Kooperativa

Kooperativa

  • Praha
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak taktně odmítnout pracovní nabídku?

Přijmout práci umí každý. Jak se ale zachovat v případě, kdy potřebujete firmu odmítnout? Je totiž možné, že obdržíte několik nabídek naráz.

Jak se připravit na video pohovor

Cesta k vysněné práci vede zpravidla přes pracovní pohovor. Není proto divu, že pohovor je pro většinu lidí poměrně stresující záležitostí.