Tato pozice již není k dispozici.

Interní auditor

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

  • provádění procesních, systémových a ekonomických auditů
  • analýza rizik pojišťovny
  • identifikace slabých míst v činnosti společnosti
  • vyhodnocování kontrolních a řídících mechanismů
  • vypracování auditních zpráv včetně návrhů nápravných opatření

Co u nás získáš

    • zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group
    • odpovědnou a samostatnou práci s možností seberealizace a profesního rozvoje
    • variabilní práci v expertním kolektivu
    • motivující mzdové ohodnocení
    • propracovaný program zaměstnaneckých výhod
    • možnost dalšího vzdělávání
    • lokalita práce Praha

Požadavky na pozici

    • VŠ vzdělání ideálně ekonomického nebo právnického zaměření
    • angličtina či němčina alespoň v úrovni B1 dle Evropského rámce
    • preferujeme předchozí praxi s prováděním interních auditů
    • pozice je vhodná i pro uchazeče/čky, kteří předchozí zkušenost v auditu nemají, ale mají několikaleté zkušenosti z práce v pojišťovnictví
    • znalost MS Office
    • ochota cestovat po ČR
    • loajalita
    • ochota učit se nové věci
    • schopnost samostatné i týmové práce
    • schopnost analytického myšlení