Kooperativa

Kooperativa

Analytik/čka rozvoje informačního systému

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Pardubice

Společnost

Kooperativa

Kooperativa

  • Finance, Pojišťovnictví
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Pardubice

Tato pozice byla obsazena!

Kooperativa funguje na českém trhu už čtvrt století a za tu dobu vyrostli do velké české firmy s mezinárodním rozhledem i partnery. Mají přes dva miliony klientů a chtějí víc než jen vyhovět jejich přáním a požadavkům, chtějí je předčít. Nechtějí být neosobní společností, ví, že aby byli úspěšní, musí dobře rozumět lidem a jejich osudům. To platí i o přístupu k zaměstnancům, v němž chtějí jít naproti specifickému potenciálu každého z nich a přistupovat férově ke všem bez výjimky.

Popis pozice

  • Správa a rozvoj dokument management systému KODIS. Rozvoj funkcionalit v core systemu.
  • budete spolupracovat při vývoji informačních systémů, analyzovat uživatelské požadavky pro klíčové aplikace, připravovat zadání
  • podílet se na tvorbě technických specifikací s dodavateli
  • kontrolovat výstupy, testování, akceptaci
  • koordinovat business požadavky a jejich prioritizaci
  • modelovat a optimalizovat procesy
  • spolupracovat s externími dodavateli IS
  • komunikovat s uživateli, podporovat uživatele

Co u nás získáš

    • zajímavou a pestrou práci ve fajn kolektivu
    • zázemí jedničky na českém pojistném trhu a stabilní firmy
    • motivující finanční ohodnocení
    • široký program benefitů

Vítané zkušenosti

    • VŠ vzdělání se zaměřením na informatiku, matematiku, ekonomii, pojišťovnictví, příp. technického charakteru, alternativou je SŠ vzdělání s předchozí zkušeností na obdobné IT analytické pozici ideálně 2 – 5 let
    • zkušenost s vývojem databázových systémů výhodou
    • zkušenost s rozvojem a správou DMS výhodou
    • znalost SQL, zkušenost s používáním Enterprise Architect, případně UML výhodou
    • orientace v pojišťovnictví výhodou
    • znalost MS Office
    • řidičský průkaz skup. B

    oceníme:

    • logické a analytické myšlení, notnou dávku kreativitu
    • flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost
    • schopnost práce v týmu,
    • zejména Vaše dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
Kooperativa

Kooperativa

  • Pardubice
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...

Jak sladit životopis s pracovní nabídkou

Nedílnou součástí hledání práce je odpovídání na spousty pracovních nabídek. Mnohé láká ušetřit si čas a rozesílat jeden univerzální životopis.

Jak se připravit na video pohovor

Cesta k vysněné práci vede zpravidla přes pracovní pohovor. Není proto divu, že pohovor je pro většinu lidí poměrně stresující záležitostí.