Tato pozice již není k dispozici.

PLC programátor/ka pro nápojový průmysl

Plný úvazek
Pilsen
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: 1 rok VŠ

Konplan
Konplan

Pozice

Popis pozice

Co u nás budete dělat:

  • Připravovat PLC program dle současného trendu Průmyslu 4.0
  • Konfigurovat Vizualizaci
  • Testovat základní funkce a simulovat provoz stroje

Požadavky na pozici

Co byste měli umět:

  • Znalosti alespoň Simatic, TIA nebo Allen Bradley
  • Znalost SCADA systému, např. WinCC
  • At least basic knowledge of English
  • Auf jeden Fall deutsche Sprache ist Ihr Vorteil
  • Praxe v oboru (výhodou)
  • Znalost průmyslových sběrnic typu profibus, profinet (výhodou)
  • Chuť cestovat (výhodou)
  • Schopnost vyznat se v HW schématu (výhodou)

Co u nás získáte:

  • Flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 38,5 hodiny týdně
  • Home office až 10 dní za měsíc
  • Čtvrtletní a roční odměny
  • Příspěvek na penzijní pojištění 12 000 Kč ročně
  • Volnočasové benefity (cafeterie) od 6 000 Kč ročně
  • Dotované stravování v naší kantýně a pro home office stravenky
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti a zdarma
  • 25 dnů dovolené, za každých 5 odpracovaných let 1 den dovolené navíc
  • Moderní pracovní prostředí
  • Odměnu za doporučení nových kolegů
  • Prémie za pracovní výročí
  • Firemní akce (Rodinný den, Vánoční večírek, Pub kvízy, Do práce na kole…)

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se stát součástí stabilní společnosti, kde je work-life balance na prvním místě, pošlete nám svůj životopis.

Těšíme se na setkání!