Tato pozice již není k dispozici.

HR referent se zaměřením na A1 - DE

Plný úvazek
Pilsen
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: 1 rok VŠ

Konplan
Konplan

Pozice

Popis pozice

Co u nás budeš dělat?

  • Vyřizovat potvrzení sociálního pojištění pro zaměstnance naší mateřské společnosti Krones (tzv. A1)
  • Evidovat žádosti a aktualizovat jejich stav v programu SAP a MS Excel
  • Vytvářet hlášení o nehodách a úrazech
  • Zpracovávat data pro daňové účely
  • Úzce spolupracovat s německými kolegy
  • Komunikovat se státními institucemi v Německu
  • Pravidelně jezdit na krátké služební cesty do Neutraublingu

Požadavky na pozici

Co požadujeme?

  • Němčinu a angličtinu, se kterou se bez problémů domluvíš jak s německými kolegy, tak úřady
  • Pečlivost a ochotu pracovat dle termínů uzávěrek (do 16:00)
  • MS Office na běžné uživatelské úrovni
  • Chuť občasně cestovat do naší mateřské firmy v Neutraublingu

Co Ti nabídneme?

  • Flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 38,5 hodiny týdně
  • Možnost částečného úvazku – umíme se přízpůsobit každému
  • Home office
  • Moderní pracovní prostředí
  • 25 dnů dovolené, za každých 5 odpracovaných let 1 den dovolené navíc
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti a zdarma
  • Čtvrtletní a roční odměny
  • Cafeterie
  • Dotované stravování v kantýně a pro home office stravenky
  • Příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč za měsíc
  • Odměnu za doporučení nových kolegů
  • Prémie za pracovní výročí
  • Firemní akce (Rodinný den, Vánoční večírek, Pub kvízy, Výlety…)