Tato pozice již není k dispozici.

Elektro inženýr/ka / projektant/ka

Plný úvazek
Pilsen
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: 1 rok VŠ

Konplan
Konplan

Pozice

Popis pozice

Co u nás budete dělat:

  • Projektovat hi-tech řešení pro nápojové linky od rozvaděčů po liniová schémata pro jednotlivé stroje, to vše v rámci konceptu Průmysl 4.0
  • you will be using communication skills to cooperate with colleagues from Krones und es ist egal, ob Sie Englisch oder Deutsch sprechen
  • Po zapracování a získání patřičných zkušeností budete mít možnost řídit úlohy v projektovém týmu

Požadavky na pozici

Co byste měli umět:

  • Mít technický background v oblasti elektrokonstrukce / vývoje / mechatroniky
  • Alespoň základní znalost některého z CAD systémů (například EPLAN / Engineering Base / AutoCAD / ProfiCAD / …)
  • Zkušenosti s CAD programem EPLAN (výhodou)
  • Znalost programu SAP (výhodou)
  • Chuť vycestovat do naší mateřské společnosti v Neutraublingu (výhodou)

Co u nás získáte:

  • Flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 38,5 hodiny týdně
  • Možnost částečného úvazku – umíme se přízpůsobit každému
  • Home office až 10 dní za měsíc
  • Čtvrtletní a roční odměny
  • Příspěvek na penzijní pojištění 12 000 Kč ročně
  • Volnočasové benefity (cafeterie) od 6 000 Kč ročně
  • Dotované stravování v naší kantýně a pro home office stravenky
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti a zdarma
  • 25 dnů dovolené, za každých 5 odpracovaných let 1 den dovolené navíc
  • Moderní pracovní prostředí
  • Odměnu za doporučení nových kolegů
  • Prémie za pracovní výročí
  • Firemní akce (Rodinný den, Vánoční večírek, Pub kvízy, Do práce na kole…)

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se stát součástí stabilní společnosti, kde je work-life balance na prvním místě, pošlete nám svůj životopis.

Těšíme se na setkání!

Proces náboru

Během pohovoru se setkáte se zástupci HR a Elektro oddělení. Dozvíte se informace o Konplanu a především o tom, co u nás v elektro konstrukci projektujeme. Zároveň nám budete moci ukázat jaké máte znalosti projektové dokumentace.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".