Tato pozice již není k dispozici.

Specialista potravinářské legislativy senior (ž/m)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 7 let
Vzdělání: 3 rok VŠ

Kaufland Česká republika

Pozice

Popis pozice

Jsi profík v oboru a chceš uplatnit svoje zkušenosti? Pracuj pro lídra na trhu s potravinami a objev široké možnosti uplatnění přesně podle tvojí volby.

Co tě u nás bude bavit

  • Příprava, kontrola a aktualizace produktových specifikací
  • Textové korektury etiket (legislativní a jazyková správnost)
  • Spolupráce na vývoji nových produktů
  • Řešení aktuálních problémů v oblasti značení výrobků
  • Hledání řešení spojených s legislativou produktů ve specifických situacích
  • Poskytování konzultací a odborného stanoviska jak svým kolegům z oddělení, tak napříč celé firmy
  • Vytváření metodických pokynů pro plnění platných legislativních nařízení
  • Tvorba a vedení související dokumentace
  • Komunikace se státními úřady
  • Kontrola a správa certifikátů

Co za to dostaneš

  • Smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele
  • Benefitní systém Cafeteria – vybereš si jakýkoliv benefit ze široké nabídky
  • Za poctivou práci dostaneš až 27 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Díky MultiSport kartě možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény
  • Možnost kariérního růstu
  • Placené volno při doprovodu prvňáčka v jeho 1. školní den
  • Přispějeme ti na důležité životní události (příspěvek na svatební kytici a při narození dítěte)
  • Odměníme tě za pracovní jubilea (např. za 10 let v Kauflandu dostaneš 50 % z aktuální hrubé mzdy a další)
  • Vánoční balíček
  • Baby balíček při narození dítěte
  • Firemní akce (např. vánoční večírek, grilovačka)
  • Parkování zdarma

Požadavky na pozici

Jak si tě představujeme

  • Vystudoval jsi VŠ s potravinářským zaměřením
  • Máš min. 7 let praxe s legislativou a etiketami na obdobné pozici např. v konkurenčním řetězci, SZPI, Veterinární správa, Potravinářská komora, Svaz obchodu a cestovního ruchu, legislativní pozice na Ministerstvu zemědělství/zdravotnictví, poradenská firma se zaměřením na legislativu a další
  • Domluvíš se bez problémů anglicky nebo německy
  • Orientuješ se v platné legislativě EU a ČR (zákony, směrnice, nařízení, ČSN) a jsi schopný samostatného dohledávání související legislativy a předpisů
  • Jsi člověk, který je přesvědčivý a dokáže své rozhodnutí řádně argumentovat
  • Máš základní podvědomí o tom, jak to funguje v provozu a dobrou znalost spisovné češtiny a odborné terminologie
  • Umíš pracovat v MS Office - běžný uživatel
  • Čistý trestní rejstřík je samozřejmostí

Zašli svůj životopis ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, uvidíme se na pohovoru.

Kontaktní osoba:

Jana Volšanská

kariera.kaufland.cz

Pro lepší čitelnost používáme generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.