Tato pozice již není k dispozici.

Roznos zákaznických novin (ž/m) - celá ČR

Částečný úvazek
Havířov
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kaufland Česká republika

Pozice

Popis pozice

V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu) a uveďte oblast, o kterou máte zájem.
Volejte po-pá od 9:00 - 15:00 na tel. číslo 731 633 014.

Vaše role u nás

  • pravidelná roznáška našich zákaznických novin v následujících oblastech:
  • Benešov
  • Beroun
  • Brandýs nad Labem
  • Frýdek Místek
  • Cheb
  • Jablonec
  • Jičín
  • Lanškroun
  • Liberec
  • Litvínov
  • Mladá Boleslav
  • Písek
  • Praha Malý Klín, Praha - Podbaba, Praha - Horní Měcholupy
  • Praha - Jarov, Praha - Michle
  • Uherský Brod
  • Ústí nad Labem
  • a ostatní města

Dostanete od nás

  • odměnu podle velikosti a náročnosti území roznosu (100-400 Kč/úkol)
  • dohodu o provedení práce
  • dlouhodobou spolupráci
  • skvělou možnost přivýdělku - možnost kombinace se zaměstnáním nebo jinými činnostmi

Požadavky na pozici

  • minimální věk 15 let a ukončená povinná školní docházka
  • roznos novin možný každé úterý kdykoliv během dne
  • odhadovaná náročnost jednoho roznosu cca 2 - 4 hodiny
  • bydliště v uvedené oblasti velkou výhodou