Tato pozice již není k dispozici.

Referent nákupu se svěřeným sortimentem (ž/m)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Maturita

Kaufland Česká republika

Pozice

Popis pozice

Jsi komunikativní a rozený vyjednavač? Pak jsi tu správně. Doplň náš tým technického nákupu a starej se o portfolio dodavatelů, kteří svými produkty a službami ulehčují práci našim kolegům. Vyjednej za Kaufland ty nejlepší podmínky.

Co tě u nás bude bavit

  • Kompletní zpracování promo aktivit a dat spojených s agendou dané nákupní oblasti
  • Komunikace s dodavateli na denní bázi
  • Příprava materiálů pro obchodní jednání (tvorba cenových přehledů, cenových a sortimentních komparací)
  • Každodenní spolupráce s oddělením Dispo (zabývající se objednávkami)
  • Mít neustálý přehled o svěřeném sortimentu
  • Kontrola chybných faktur a administrativa
  • Zajištění chodu kanceláře (koordinace termínů, interní a externí korespondence, zakládání dokumentů a písemností) a občerstvení na jednání

Co za to dostaneš

  • Smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele
  • Benefitní systém Cafeteria – vybereš si jakýkoliv benefit ze široké nabídky
  • Za poctivou práci dostaneš až 27 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Díky MultiSport kartě možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény
  • Možnost kariérního růstu
  • Placené volno při doprovodu prvňáčka v jeho 1. školní den
  • Přispějeme ti na důležité životní události (příspěvek na svatební kytici a při narození dítěte)
  • Odměníme tě za pracovní jubilea (např. za 10 let v Kauflandu dostaneš 50 % z aktuální hrubé mzdy a další)
  • Vánoční balíček
  • Baby balíček při narození dítěte
  • Firemní akce (např. vánoční večírek, grilovačka)
  • Parkování zdarma

Požadavky na pozici

Jak si tě představujeme

  • Máš SŠ/VŠ
  • Domluvíš se bez problémů německy nebo anglicky
  • Jsi flexibilní a samostatný
  • Umíš pracovat v programu SAP (výhoda)
  • Při práci na PC (Excel, Word, Power Point) jsi jako ryba ve vodě
  • Máš řidičský průkaz skupiny B a čistý trestní rejstřík

Zašli svůj životopis ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, uvidíme se na pohovoru.

Kontaktní osoba:

Jana Volšanská

kariera.kaufland.cz

Pro lepší čitelnost používáme generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".