Tato pozice již není k dispozici.

Odborný referent (ž/m) - sortiment FRISCHE

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Maturita

Kaufland Česká republika

Pozice

Popis pozice

Staňte se součástí velké firmy, která nabízí nepřeberné množství kariérních možností v širokém spektru oborů.

Vaše role u nás

  • administrativní podpora nákupčí
  • důsledná příprava materiálů pro obchodní jednání
  • cenové přehledy, cenová a sortimentní porovnání
  • zpracování dat spojených a agendou dané nákupní oblasti, kontrola chybných faktur
  • komunikace s dodavateli a uvnitř firmy, spolupráce v týmu

Dostanete od nás

  • ihned smlouvu na dobu neurčitou
  • až 5 týdnů dovolené
  • možnost občasné práce z domova
  • pravidelný zdravotní program
  • odměny za pracovní a životní jubilea
  • kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity) za 250 Kč měsíčně

Nastartujte u nás svou kariéru.

Požadavky na pozici

  • SŠ / VŠ vzdělání (ekonomické zaměření) - vhodné pro absolventy
  • pokročilá znalost MS Excel
  • středně pokročilá znalost AJ nebo NJ
  • analytické myšlení, flexibilitu, samostatnost
  • trestní bezúhonnost