Tato pozice již není k dispozici.

Distributor/ka zákaznických novin (ž/m) - Tuchoměřice (Praha západ)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kaufland Česká republika

Pozice

Popis pozice

Máš rád procházky na čerstvém vzduchu a pár hodin času každé úterý? Nabízíme přivýdělek formou roznosu letáků, které ti přivezeme až domů! Stabilní oporou ti bude zkušený inspektor z tvého okolí.

Co tě u nás bude bavit

  • Roznos reklamních letáků ,, K – Prospekt “ do schránek našich zákazníků
  • Organizovat si práci dle tvých časových možností – max. 4 hodiny týdně každé úterý
  • Pracovat v JEDNÉ Z UVEDENÝCH OBLASTÍ, kterou si sám vybereš

Co za to dostaneš

  • Dlouhodobou spolupráci na dohodu o provedení práce (DPP)
  • Atraktivní odměnu dle velikosti a náročnosti území od 100 Kč/hod. do 180 Kč/hod.
  • Možnost brigády při studiu, zaměstnání či jiných činnostech
  • Důkladné zaškolení přímo v terénu
  • Pravidelný kontakt se zkušeným kolegou

Požadavky na pozici

Jak si tě představujeme

  • Bylo ti už 15 let a máš ukončenou povinnou školní docházku
  • Můžeš být student, absolvent, důchodce, maminka na mateřské dovolené, tatínek, zaměstnanec…
  • Jsi spolehlivý, zodpovědný a pečlivý
  • Budeš mít výhodu, pokud bydlíš v tebou vybrané oblasti
  • Dokážeš si každé pondělí převzít naše reklamní letáky na předem domluveném místě (místo si určíš sám)

Kontaktní osoba:
Kristýna Došková

kariera.kaufland.cz

Pro lepší čitelnost používáme generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".