Tato pozice již není k dispozici.

Compliance specialista (ž/m)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Bakalářský stupeň vzdělání

Kaufland Česká republika

Pozice

Popis pozice

Vaše role u nás

  • kontrola souladu činností a procesů s právními normami
  • úpravy a vytváření vnitrofiremních předpisů v oblasti compliance
  • zpracování a prošetřování podnětů z oblasti compliance
  • identifikace ukazatelů možného nekalého jednání v dané oblasti/procesu
  • analýzy účetních dat a smluvní dokumentace
  • spolupráce při vedení rozhovorů
  • formulace nálezů a doporučení
  • zajištění monitoringu plnění nápravných opatření
  • provádění prověrek obchodních partnerů za účelem identifikace případných rizik
  • vyhodnocování a zpracování vybraných pojistných rizik
  • reporting compliance procesů a vybraných procesů z oblasti pojistných rizik
  • sledování změn v legislativě (ČR i EU) a informování společnosti o změnách
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Dostanete od nás

  • ihned smlouvu na dobu neurčitou
  • až 5 týdnů dovolené
  • pravidelný zdravotní program
  • odměny za pracovní jubilea a životní události
  • kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity)

Požadavky na pozici

  • vysokoškolské vzdělání
  • dobrá znalost NJ (slovem i písmem) - min. na úrovni B1/B2
  • praxe v oblasti compliance, vyšetřování, auditu (forenzního nebo jiný relevantní druh) výhodou
  • analytické schopnosti a schopnost se rychle zorientovat v problému
  • vysoké morální a etické standardy, trestní bezúhonnost