Tato pozice již není k dispozici.

Brigáda v odd. nákupu (ž/m)

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: 1 rok VŠ

Kaufland Česká republika

Pozice

Popis pozice

Jsi profík v oboru a chceš uplatnit svoje zkušenosti? Pracuj pro lídra na trhu s potravinami a objev široké možnosti uplatnění přesně podle tvojí volby.

Co tě u nás bude bavit

  • Kompletní zpracování promo aktivit a dat spojených s agendou dané nákupní oblasti
  • Kontrola chybných faktur a administrativa
  • Zadávání nových výrobků do systému

Co za to dostaneš

  • Dlouhodobou brigádu za 150 Kč/hod.
  • Domluvíme se na práci na DPP/DPČ – časová náročnost max. 20 hodin týdně
  • Nastoupit můžeš ihned
  • Přivítáme tě ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Budeš mít možnost kariérního růstu v rámci společnosti

Požadavky na pozici

Jak si tě představujeme

  • Jsi student VŠ nebo rodič na MD/RD
  • Ke svěřeným úkolům přistupuješ pečlivě, rychle a samostatně
  • Jsi flexibilní a pracovitý
  • Umíš pracovat v programu SAP (výhoda)
  • Znalost angličtiny nebo němčiny je výhodou, nikoliv podmínkou
  • Ovládáš Excel na uživatelské úrovni
  • Máš čistý trestní rejstřík

Zašli svůj životopis ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, uvidíme se na pohovoru.

Kontaktní osoba:

Jana Volšanská

kariera.kaufland.cz

Pro lepší čitelnost používáme generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.