Tato pozice již není k dispozici.

Asistent/ka vedení nákupu (ž/m)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kaufland Česká republika

Pozice

Popis pozice

Staňte se součástí velké firmy, která nabízí nepřeberné množství kariérních možností v širokém spektru oborů.

Vaše role u nás

  • asistence vedení zbožového nákupu
  • koordinace projektů mezi nákupními odděleními
  • zajišťování chodu kanceláře a organizace kalendáře vedoucího
  • organizace schůzek a zajišťování občerstvení
  • každodenní komunikace v německém jazyce

Dostanete od nás

  • ihned smlouvu na dobu neurčitou
  • až 5 týdnů dovolené
  • možnost občasné práce z domova
  • elektronickou stravenkovou kartu
  • pravidelný zdravotní program
  • odměny za pracovní jubilea a životní události
  • kartu MultiSport za 250 Kč/měsíc (příspěvek na sportovní aktivity)

Požadavky na pozici

  • komunikativní znalost anglického jazyka - každodenní komunikace ústní i písemná, znalost NJ velkou výhodou
  • výborná znalost MS Office (Excel, Word, PPT)
  • řidičský průkaz sk. B
  • časovou flexibilitu
  • trestní bezúhonnost

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".