Tato pozice již není k dispozici.

Mobile Developer

Plný úvazek
Bratislava
Plat: 2,5K až 3,4K € za měsíc
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 4 roky

Itera Slovakia

Máte zájem o tuto nabídku?

jobs.faq.title

Pozice

Popis pozice

Máš skúsenosti s vývojom mobilných aplikácií ? Pracuj na projekte pre najväčšiu nórsku poisťovňu ako nový člen cross-funkčného tímu. Okrem vývoja máš možnosťou zaoberať sa analýzou, návrhom, plánovaním, vývojom a konzultáciami s klientom.
Pracuj na projektoch ako je napríklad odmeňovanie zodpovedných vodičov, zlepšovanie procesov v Azure cloud infraštruktúre a iné.
Spolu s tímom zmigruješ iOS aplikácie do React Native -> cieľom je hlavne zjednotiť procesy medzi web a native prostredím.

Budeš mať príležitosť:

  • vyvíjať funkčné komponenty a integrácie
  • vytvárať/upravovať biznis logiku
  • byť aktívnou súčasťou procesu migrácie do Azure
  • mať priamy a bezproblémový kontakt s business usermi a product ownermi
  • navrhnúť vylepšenia kódu tam, kde to uznáš za vhodné

Mzda sa zobrazuje informatívne. Bude dohodnutá na základe vašich skúseností a zručností.

Požadavky na pozici

  • Skúsenosti s native vývojom pre iOS a, alebo Android
  • React Native
  • Skúsenosť s vývojom vo frontende – HTML, JavaScript, CSS
  • Webpack a Rollup (výhodou)
  • REST/SOAP servisy, Web servisy a WSDL
  • Vynikajúce komunikačné schopnosti vrátane angličtiny: vyššia stredná úroveň, ústna aj písomná
  • Silné analytické schopnosti
  • Dobrý tímový hráč s orientáciou na výsledok

Ďalšie vítané zručnosti:

  • Hlboké porozumenie životnému cyklu softvérového produktu, prístupov zaručujúcich kvalitu a zlepšovanie procesov v týchto oblastiach
  • Skúsenoti alebo znalosti s Azure IAAS a PAAS sú výhodou :)
  • Skúsenosť s agilným prístupom
  • Skúsenosti s prácou v distribuovanom prostredí s priamou komunikáciou s klientom

Proces náboru

Starostlivo si posúdime každý životopis.

Všetkým Vám - ktorí sa prihlásite, odpovieme najneskôr do dvoch týždňov. Telefonicky budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ostatným odpovieme e-mailom.
Ďakujeme všetkým záujemcom za záujem.

Neváhajte a pripojte sa k nám na šálku kávy :)

#ITERAMAKEADIFFERENCE

Chcete se dozvědět více?