Itera Slovakia

Itera Slovakia
Itera Slovakia
 • Zamestnanci

  80
 • Zastúpenie pohlaví

  25 %75 %
 • Priemerný vek

  34 rokov
 • Fluktuácia zamestnancov

  8%

Make a difference

Itera Slovakia
Itera Slovakia
Itera Slovakia
Itera Slovakia
Itera Slovakia
Itera Slovakia
Itera Slovakia

Ako fungujú online

Itera neustále hľadá nových kolegov do tímu. Situáciu Covid-19 vníma aj ako výzvu. Výberový proces presunula do online priestoru, avšak obsah a kvalita ostala rovnaká!

Tvoje prvé dni v Itere sú prispôsobené aktuálnej situácii. Po fyzickom prebratí techniky a nevyhnutných vecí ťa privíta HR tím, ktorý ti online formou priblíži náplň prvého týždňa a spoznáš ľudí, na ktorých sa môžeš vždy obrátiť. Budeš mať priestor na zoznámenie sa aj s členmi tímu, nakoľko vytvorenie vzťahov je pre Iteru dôležité. Počas druhého dňa ťa online privíta tvoj projektový manažér a bude ťa sprevádzať tvojim projektom a prvými úlohami.

Ľudia v Itere veria a žijú v istote biznisu Itera nórskych klientov. Sú presvedčení, že práve zmena pozície môže priniesť pocit spokojnosti aj tebe.

Itera Slovakia
Itera Slovakia
Itera Slovakia
Itera Slovakia

Sledujte ich!

O spoločnosti

Itera je nórskou IT firmou s pobočkou na Slovenku. Pracuje na projektoch pre klientov v Škandinávii, najmä pre Nórsko. Práve to najvýraznejšie ovplyvňuje atmosféru a kultúru v troch oblastiach.

 • Princíp rovnocennosti: Itera vytvára každému konzultantovi priestor pre sebarealizáciu pri vývoji, testovaní alebo podpore klientov v oblasti „service operation“. Voči klientom vystupuje ako rovnocenný partner, u ktorého sa cení proaktivita, otvorený feedback a jasná komunikácia.
 • Work-life balance: Namiesto nadčasov a tlaku z blížiacich sa termínov, Itera kladie dôraz na čistotu kódu a kvalitu dodaného riešenia.
 • Technicky a komunikačne kvalitní ľudia: Itera ľudí do tímov starostlivo vyberá tak, aby mali chuť spoločne tráviť čas nie len na projekte, ale aj v kuchynke či na teambuildingoch.

Koho hľadajú

Itera si na výbere svojich kolegov dáva záležať. Uvedomuje si, že sú to práve oni, ktorí tvoria firmu takú, akou je. Hľadá najmä skúsených softvér vývojárov (java, javascript, .net), testerov a “service operation” konzultantov, ktorí preferujú dlhodobé projekty, milujú technológie, čistý kód a majú potrebnú expertízu, aby vedeli pracovať v tíme, ale aj samostatne.

V Itere je kľúčová nie len technická zdatnosť, ale aj dobré komunikačné zručnosti. Podporuje proaktivitu, chuť prinášať inovatívne riešenia a ochotu prebrať zodpovednosť za svoju časť práce.

V neposlednom rade, Itera hľadá parťákov na šport, stolové hry, krížovky, kino alebo podnetné rozhovory s pohárom vína či bez.

Čo je dobré vedieť

Hodnoty #passionate #innovative #skilled Itera pretavuje do množstva komunitných a vzdelávacích eventov, ktoré zvykne organizovať. Ak ťa zaujímajú tech meetupy, eventy a hackaton, sleduj Iteru na sociálnych sieťach, zistíš viac a môžeš sa stať súčasťou IT komunity, ktorá sa vzájomne rozvíja.

V Itere máš tiež priestor cestovať a zažiť severskú kultúru aj na vlastnej koži. Nie je to dlhodobé cestovanie, ale aj 3-4 dni počas troch mesiacov ti môžu stačiť na zefektívnenie cezhraničnej spolupráce na projekte, na inšpiráciu alebo krásnu prírodu.

Príď sa dozvedieť viac a neformálne pokecať pri káve.

Zaži Nórsko na Slovensku.

Vložiť tento profil na vašu webovú stránku

Otázky a odpovědi