Ipsos

Ipsos

Web Content Manager

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

Společnost

Ipsos

Ipsos

  • Advertising, Change Management, Marketing a komunikace, Strategie, Vzdělávání
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Ipsos byl založen roku 1992 a je výzkumnou technologickou a konzultační společností. Spolupracuje s pobočkami sítě Ipsos v 90 zemích. Z Prahy řídí projekty po celém světě, sídlí zde Ipsos Mystery Shopping Global Support Centre a vedení Ipsos Central Europe Cluster (ČR, SR, Maďarsko, Rakousko). Dlouhodobě se věnuje tématům CSR a udržitelného rozvoje.

Ipsos podporuje řadu veřejně prospěšných projektů jako jsou Národní potravinová sbírka, Giving Tuesday, Ježíškova vnoučata.
Ipsos také přispívá na charitu, každý rok podpoří několik desítek organizací jako je UNICEF, Světluška, Pomozte dětem – Kuře, Nadace Naše dítě, Lékaři bez hranic, Kapka naděje, Kavárna modrý domeček, Dejme dětem šanci, EDA – raná péče a jiné.

Ipsos také spolupracuje s vysokými školami (VŠE, FSV UK, ČZU, ZČU atd.) a formou exkurzí a přednášek předává své know-how studentům.

Popis pozice

  •  Plánování, tvorba, rozvržení, úpravy a publikování v souladu s marketingovou strategií značky
  • Řízení komunikace s hlavními zúčastněnými stranami na rozvíjení online strategie, za účelem přípravy příslušného publikačního plánu
  • Spolupracujte s více vzájemně propojenými týmy (technický vývoj, IT, výroba atd.)
  • Technická podpora vývoje nástrojů a digitálních platforem z hlediska obsahu
  • Content management v mezinárodních projektech
  • Spolupráce s interními i externími partnery

Co u nás získáš

  • Práci pro významného zaměstnavatele
  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí
  • Prostor pro Vaše nápady a jejich realizaci
  • Možnost dalšího profesního rozvoje a růstu
  • Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů

Vítané zkušenosti

  • Min. 3 – 4 roky zkušeností s web content managementem / web developmentem/project managementem
  • Zkušenost s tvorbou obsahu
  • Schopnost pracovat samostatně a proaktivně
  • Aktivní znalost českého a anglického jazyka
  • Pozitivní týmový hráč
  • Zkušenosti s oblastí automotive výhodou
  • Znalost grafických programů rodiny Adobe (Photoshop, Illustrator,..)
  • Znalost Azure cloud a HTML
  • Zkušenost s 3D vizualizací
Ipsos

Ipsos

  • Praha
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků