Tato pozice již není k dispozici.

Recepční ve výzkumné agentuře

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 12. listopadu 2023
Žádná práce na dálku

Ipsos
Ipsos

Pozice

Popis pozice

Hledáš zajímavou práci v mezinárodním a dynamickém prostředí, kde se neustále něco děje? Pak jsi na správném místě!

Recepce je páteří naší společnosti a můžeme se na ni se vším spolehnout.

Najdeš u nás především skvělý kolektiv mladých lidí, příležitost využít cizí jazyk a rozmanitou práci, při které se nebudeš nudit.

Momentálně hledáme kolegu / kolegyni na částečný úvazek na pozici:

Co tato práce zahrnuje?

  • Rezervaci zasedacích místností a parkovacích míst;
  • zodpovědnost za přípravu místností, také po technické stránce;
  • péči o naše klienty a o respondenty;
  • podílení se na organizaci firemních akcí;
  • přepojování telefonátů, vyřizování a přeposílání emailů;
  • obsluha kancelářské techniky (kopírka, tiskárna, skener);
  • různé pochůzky na úřady;
  • drobný úklid;
  • administrativní práci.

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci na DPP / DPČ;
  • nastartování kariéry v největší výzkumné agentuře v ČR;
  • různorodou práci v dynamickém a mezinárodním prostředí;
  • přátelský a mladý kolektiv;
  • denní využití anglického jazyka;
  • práci v moderně vybavených kancelářích Slovanského domu;
  • nástup možný ihned.

Požadavky na pozici

Požadujeme:

  • Ideálně studenty / studentky VŠ;
  • časovou flexibilitu (směny plánujeme vždy ve čtvrtek na příští týden - podle časových možností brigádníků a potřeb firmy);
  • znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook);
  • komunikativní znalost anglického jazyka;
  • příjemné vystupování a týmového ducha.