Tato pozice již není k dispozici.

Projektový manažer v kvalitativním výzkumu

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 02. května 2023
Příležitostná práce z domova

Ipsos
Ipsos

Pozice

Popis pozice

Jsme profesionálové v marketingovém výzkumu. Jsme zvídaví, inovativní, neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty. Zaměstnáváme talenty v oboru a dlouhodobě s nimi pracujeme.

Chcete se podílet na tom, jaké výrobky a služby jsou uváděné na trh, ovlivňovat zákaznickou zkušenost či podobu reklamy a komunikace velkých značek? Zajímá vás chování spotřebitelů a zákazníků? V současné době hledáme kolegu / kolegyni pro realizaci marketingových výzkumů pro lokální i mezinárodní klienty:

Co budete dělat?

  • Projektově vést tým, který má na starosti kvalitativní výzkumné projekty – od přípravy nabídky až po následnou realizaci projektů;
  • koordinovat práci externistů, organizovat skupinové diskuze a hloubkové rozhovory;
  • psát nabídky a kalkulace pro klienty;
  • komunikovat s projektovým týmem ve firmě a kontrolovat dodržování stanovených projektových deadlines;
  • komunikovat s klienty, u mezinárodních projektů se zahraničními agenturami a ostatními pobočkami Ipsosu.

Co Vám nabízíme?

  • Perspektivní spolupráci na plný úvazek v největší výzkumné agentuře v ČR;
  • možnost osobního i profesního růstu a dlouhodobé spolupráce;
  • možnost podílet se na zajímavých projektech pro české i zahraniční klienty;
  • využití anglického jazyka na denní bázi;
  • know how jedné z největších agentur, práci s využitím nástrojů a best-in-class metodologií vyvinutých v Ipsosu;
  • odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, Multisport karta, výuka anglického jazyka na pracovišti, volno na Vánoce, home office, sick days, školení a kurzy, firemní a týmové teambuildingy, občerstvení pracovišti, lekce cvičení na pracovišti, výhodné firemní tarify, partnerské nabídky a další)
  • pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích Slovanského domu;
  • nástup možný ihned.

Požadavky na pozici

Co očekáváme?

  • Vysokoškolské studium se zaměřením na sociologii je velkou výhodou, ale ne podmínkou;
  • zkušenosti s koordinací projektů výhodou;
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (min. B2);
  • uživatelské znalosti MS Office aplikací (PowerPoint, Excel, Word);
  • organizační a komunikační schopnosti, proaktivní přístup, zodpovědnost;
  • pozitivní a konstruktivní přístup k překonávání a řešení problémů.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".