Tato pozice již není k dispozici.

Koordinátor zahraničních projektů

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 02. října 2022
Příležitostná práce z domova

Ipsos
Ipsos

Pozice

Popis pozice

Jsme profesionálové v marketingovém výzkumu. Jsme zvídaví, inovativní, neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty. Zaměstnáváme talenty v oboru a dlouhodobě s nimi pracujeme.

Čím je specifické naše oddělení Observer?

Jsme zaměření na vztah se zahraničními partnery, se kterými jsme v každodenním kontaktu. Spolupracujeme se zahraničními pobočkami Ipsosu i nezávislými zahraničními agenturami, pro které zajišťujeme sběr dat v České republice. Zároveň pro naši českou pobočku zajišťujeme sběr dat v jiných zemích světa.
V okamžiku, kdy se s klientem domluví podrobnosti výzkumu, nastává naše chvíle. Na základě požadavků připravíme kalkulaci a rozjedeme vlastní projekt na samotný sběr dat.

Chcete se stát součástí našeho malého týmu? V současné době hledáme kolegu či kolegyni na pozici:

Co budete dělat?

  • Koordinovat sběr dat u mezinárodních projektů, a to jak pro zahraniční agentury, tak naše klienty s přesahem do zahraničí;
  • postupem času samostatně celý projekt od kalkulace, přes zajištění samotného sběru dat, až po odeslání připravených dat;
  • připravovat kalkulace za sběr dat na základě předem daných požadavků;
  • překládat dotazníky z angličtiny do češtiny;
  • vést e-mailovou komunikaci v angličtině se zahraničními pobočkami a agenturami, občas si s nimi něco vyjasnit po Skypu / MS Teams;
  • komunikovat napříč interními odděleními zaměřenými na sběr a zpracování dat, zadávat jim konkrétní úkoly / projekty;
  • zkrátka zkoordinovat celý proces tak, aby projekt plynule běžel a byl včas dokončen.

Co Vám nabízíme?

  • Práci na HPP v největší a nejinovativnější výzkumné agentuře v ČR;
  • práci vhodnou také pro maminky, jenž by se rády navrátily do práce po mateřské dovolené;
  • možnost podílet se na zajímavých lokálních i mezinárodních projektech;
  • odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, Multisport karta, volno na Vánoce, home office, sick days, školení a kurzy, výuka anglického jazyka na pracovišti, teambuildingy, občerstvení na pracovišti, výhodné rodinné mobilní tarify, zvýhodněné partnerské nabídky atd.);
  • pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích Slovanského domu;
  • nástup možný ihned.

Požadavky na pozici

Práce je pro Vás, pokud:

  • Chcete aktivně využívat anglický jazyk;
  • rádi dodržujete nastavené procesy, zároveň vítáte změnu díky různorodosti jednotlivých projektů;
  • ovládáte základní funkce v Excelu;
  • umíte si nastavit svůj řád, díky kterému zvládáte koordinovat více projektů najednou;
  • máte rádi, když Vás nadřízený nechá pracovat samostatně, ale můžete se na něj kdykoliv obrátit pro radu.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".