Junior Projektový manažer v oblasti online výzkumu
Ipsos

Ipsos

  • Plný úvazek
  • Počáteční datum:
  • Na Příkopě 22, Praha, 110 00
  • Možnost pracovat příležitostně z domova
  • Vzdělání: Neuvedeno
  • zkušenosti: Neuvedeno

Společnost

Ipsos

Ipsos

  • Strategie, Change Management, Vzdělávání, Marketing a komunikace, Advertising
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

Poznáte je?

Ipsos byl založen roku 1992 a je výzkumnou technologickou a konzultační společností. Spolupracuje s pobočkami sítě Ipsos v 90 zemích. Z Prahy řídí projekty po celém světě, sídlí zde Ipsos Mystery Shopping Global Support Centre a vedení Ipsos Central Europe Cluster (ČR, SR, Maďarsko, Rakousko). Dlouhodobě se věnuje tématům CSR a udržitelného rozvoje.

Ipsos podporuje řadu veřejně prospěšných projektů jako jsou Národní potravinová sbírka, Giving Tuesday, Ježíškova vnoučata.
Ipsos také přispívá na charitu, každý rok podpoří několik desítek organizací jako je UNICEF, Světluška, Pomozte dětem – Kuře, Nadace Naše dítě, Lékaři bez hranic, Kapka naděje, Kavárna modrý domeček, Dejme dětem šanci, EDA – raná péče a jiné.

Ipsos také spolupracuje s vysokými školami (VŠE, FSV UK, ČZU, ZČU atd.) a formou exkurzí a přednášek předává své know-how studentům.

Ipsos
Chcete se dozvědět více o Ipsos?Firemní kultura, týmy, technický stack, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Jsme mezinárodní společnost zaměřující se nejen na marketingový výzkum a nové technologie, ale i na trénink a konzultační činnost. Snažíme se být zvídaví, inovativní a neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty.

Zaměstnáváme mladé talenty a zkušené profesionály, kterým zabezpečujeme profesionální zázemí a možnost růstu v naší společnosti. Dáváme možnost každému jedinci vyniknout a zaměřit se na oblast, v které se cítí nejlépe.

Momentálně hledáme kolegu / kolegyni na pozici:

Co budete dělat?

  • Koordinovat sběr dat prostřednictvím online panelu či klientských databází;
  • nastavovat, vést projekty a navrhovat nejlepší možná řešení šitá na míru potřebám každého projektu;
  • dohlížet na sběr dat, kontrolovat elektronické dotazníky a zajišťovat kontakty prostřednictvím interních databází;
  • komunikovat a spolupracovat s ostatními týmy na mezinárodních projektech;
  • podílet se na rozvoji panelu.

Co Vám nabízíme?

  • Perspektivní spolupráci na plný úvazek v největší výzkumné agentuře v ČR;
  • možnost podílet se na zajímavých projektech pro české i zahraniční klienty;
  • využití anglického jazyka na denní bázi;
  • know how jedné z největších agentur, práci s využitím nástrojů a best-in-class metodologií vyvinutých v Ipsosu;
  • odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, Multisport karta, výuka anglického jazyka na pracovišti, volno na Vánoce, home office, sick days, školení a kurzy, firemní a týmové teambuildingy, občerstvení pracovišti, lekce cvičení na pracovišti, výhodné firemní tarify, partnerské nabídky a další)
  • pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích Slovanského domu;
  • možnost osobního i profesního růstu a dlouhodobé spolupráce;
  • nástup - 2.1.2023

Požadavky na pozici

Co očekáváme?

  • Zkušenosti v marketingovém výzkumu nebo ve výzkumu obecně výhodou;
  • pokročilá znalost anglického jazyka (min. B2, slovem i písmem);
  • orientace v datech a schopnost řešení problémů;
  • samostatnost a spolehlivost při plnění zadaných úkolů;
  • pokročilá znalost Excelu a ostatních MS produktů;
  • základní znalost SQL výhodou.
Ipsos

Ipsos

Máte zájem o tuto nabídku?

  • Sdílet na LinkedInu
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru