Tato pozice již není k dispozici.

Junior IT Project manager

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 14. srpna 2022
Příležitostná práce z domova

Ipsos
Ipsos

Pozice

Popis pozice

Jsme profesionálové v marketingovém výzkumu. Jsme zvídaví, inovativní, neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty. Zaměstnáváme talenty v oboru a dlouhodobě s nimi pracujeme.

V našem stále se rozvíjejícím IT týmu se staráme o SW pro online dotazování přes web, tablet, smartphone a další mobilní zařízení. Dále vyvíjíme a spravujeme interní SW zaměřené na výzkum a sběr dat. V týmu také technicky podporujeme naše vlastní call centrum a programujeme na míru moderní a uživatelsky přívětivé online reportingy pro české i mezinárodní klienty.

Momentálně hledáme kolegu / kolegyni na pozici:

Co budete dělat?

  • Na základě poptávky na online reporting zanalyzujete potřeby klienta a budete se podílet na tvorbě vhodných řešení;
  • pro tým vývojářů budete připravovat detailní zadání v podobě funkční specifikace aplikace - sami se však do tvorby a úprav reportingu aktivně zapojíte, aniž byste museli umět programovat;
  • budete dohlížet na realizaci projektu, přijímat korektní rozhodnutí a hlídat dodržování deadlinů;
  • budete koordinovat implementaci řešení u klienta.

Co Vám nabízíme?

  • Stabilní práci v největší výzkumné agentuře v ČR, v mezinárodním prostředí;
  • možnost podílet se na zajímavých projektech pro české i zahraniční klienty;
  • práci v mladém a přátelském týmu, kde se dbá na týmovou spolupráci;
  • možnost osobního i profesního růstu;
  • pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích Slovanského domu;
  • odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, Multisport karta, výuka anglického jazyka na pracovišti, volno na Vánoce, home office, sick days, školení a kurzy, firemní a týmové teambuildingy, občerstvení pracovišti, lekce cvičení na pracovišti, výhodné firemní tarify, partnerské nabídky a další);
  • nástup možný ihned.

Požadavky na pozici

Co od Vás očekáváme?

  • Vzdělaní se zaměřením na IT nebo projektový management;
  • aktivní angličtinu pro denní komunikaci se zahraničními klienty (min. B2);
  • znalost Excelu a ostatních MS produktů na středně pokročilé úrovni;
  • znalost online reportingových nástrojů jako například PowerBI, Tableau výhodou;
  • ochotu se učit novým věcem, logické uvažování;
  • znalost SQL výhodou;
  • samostatnost a spolehlivost při plnění zadaných úkolů.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".