innogy

innogy

SAP Integrační specialista - senior

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Ostrava

Společnost

innogy

innogy

  • Energie
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Ostrava

Tato pozice byla obsazena!

innogy přináší elektřinu a zemní plyn možná i k tobě domů. To je ale jen jedna část toho, co dělá. Na srdci jí leží více věcí, například obnovitelné zdroje. Má řadu projektů z oblasti fotovoltaiky i e-mobility. Prodává dobíjecí stanice pro elektroauta, provozuje síť čerpacích stanic CNG, má i speciální carsharingový projekt s vozy na elektřinu, rozvíjí chytré osvětlení, pronajímá zákazníkům LED žárovky i čidla na oxid uhelnatý. Snaží se, aby po ní zůstávala co nejmenší stopa, a to je v oblasti energetiky celkem výzva.

Popis pozice

  • organizace a správa systémových integrací
  • práce primárně nad SAP PO a SAP MCFU
  • široký integrační záběr od synchronní komunikace pro web a mobile platformy a workforce managementu, až po design složitých backend procesů
  • monitoring aplikací a datových rozhraní
  • monitoring a řešení problémů kvality integračních dat
  • koordinace řešení komplexních problémů na rozhraní systémů
  • údržba dokumentace
  • konzultace a komunikace se zástupci ostatních aplikací
  • účast na IT projektech

Co u nás získáš

  • flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 37,5 hodin týdně, možnost práce z domova (home office)
  • prodlouženou dovolenou na 25 dní a dále 3-5 dní osobního volna
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč (na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné)
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • pracoviště budete mít v Praze nebo v Brně nebo v Ostravě podle Vašeho bydliště

Vítané zkušenosti

  • praktická zkušenost s integračními platformami, znalost SAP technologie
  • alespoň základní znalost ABAP a JAVA
  • programování v SAP PO a SAP MCFU
  • základní znalosti řešení integrace podnikových systémů
  • ideálně i znalosti řešení SAP – IS-U, CRM, PO
  • obecná orientace v problematice IT
  • schopnost komunikace v AJ (technická AJ podmínkou)
  • máte analytické schopnosti, dobrou sebeorganizaci, zodpovědný přístup
  • dokážete pracovat samostatně, rádi pracujete i v týmu
  • máte dobré komunikační schopnosti
innogy

innogy

  • Ostrava
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...

Jak sladit životopis s pracovní nabídkou

Nedílnou součástí hledání práce je odpovídání na spousty pracovních nabídek. Mnohé láká ušetřit si čas a rozesílat jeden univerzální životopis.