ICZ

ICZ

Vývojář webové aplikace v .NET C#

  • Plný úvazek
  • Praha 4

Společnost

ICZ

ICZ

    • Praha 4

    Skupina ICZ se zabývá návrhem, vývojem a realizací IT řešení a služeb. Dodávkově pokrývá oblasti aplikačního softwaru, bezpečnosti a infrastruktury, zejména pro odvětví veřejné správy, zdravotnictví, obrany, dopravy, financí, výroby, logistiky a bankovnictví. Mezi jejich klienty patří například NATO, Senát a poslanecká sněmovna, dále několik ministerstev, nemocnice, školy i velké společnosti.

    Popis pozice

    • Vývoj webových aplikací a API na platformě Microsoft ASP.NET
    • Integrace s ostatními systémy přes SOAP a REST

    Nabízíme:

    • Přátelské prostředí ve stabilní firmě, která se specializuje na vývoj software
    • Práci na zajímavých projektech, které zasahují do života běžných občanů
    • Možnost poznávat spoustu různých technologií a podílet se na návrhu projektů většího rozsahu
    • Příjemné pracovní prostředí, moderní kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách (dobře dostupné metrem či autem s možností parkování)
    • Až 5 dnů zdravotního volna nad rámec běžné dovolené
    • Výběr ze široké škály benefitů podle vlastních priorit (sport, kultura, cestování, stravenky)
    • Flexibilní pracovní doba je samozřejmostí
    • Notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely
    • Odborný rozvoj a vzdělávání

    Vítané zkušenosti

    • Dobrou znalost problematiky vývoje webových aplikací na platformě Microsoft .NET (ASP.NET MVC, ASP.NET Core…)
    • Dobrou znalost platformy Microsoft .NET obecně (C# 6.0/7.0, LINQ, …)
    • Znalost databázové problematiky (MSSQL)
    • Znalost základů webových technologií (HTML, jQuery)
    • Znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace a specifikace
    • Schopnost práce v týmu
      Výhodou:
    • Znalost .NET Core technologií
    • Znalost návrhu a vývoje REST rozhraní pro webové aplikace
    • Zkušenost s DevOps, CI, CD, …
    • Znalost prostředí a technologií Microsoft Azure
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu