Tato pozice již není k dispozici.

Technik - Správce aplikačního SW

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: Maturita

ICZ
ICZ

Pozice

Popis pozice

Pracovní náplň:

  • Instalace, konfigurace a technická správa aplikačního SW, vyvíjeného společností ICZ
  • Monitoring provozu a vyhodnocování logů aplikačních řešení, odhalování výkonnostních limitů
  • Automatizace implementace aplikačních řešení, psaní skriptů
  • Správa technické dokumentace, vzdálených přístupů, prostředí zákazníků a jejich konfigurace

Na oplátku Vám nabízíme:

  • Benefity formou Cafeterie s volbou jejich čerpání dle vlastních preferencí (stravenky, MultiSport karta, penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy, služby, nákupy v e-shopech, atd.)
  • Relax zóna (fotbálek, PS4, šipky…)
  • Moderní pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách (dobře dostupné metrem či autem)
  • Mobilní telefon a výkonný notebook i pro soukromé účely
  • Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky)
  • Možnost parkování ve firemních podzemních garážích
  • Flexibilní pracovní doba a možnost HomeOffice

Požadavky na pozici

  • Orientace v provozu třívrstvých aplikací
  • Správa serverů Apache, Tomcat
  • Znalost serverových operačních systémů Windows a Linux/Unix
  • Znalost DB Oracle a MS SQL na úrovni sql skriptů
  • Zkušenosti s analýzou logů
  • Inovativní myšlení
  • Proaktivní přístup, spolehlivost, flexibilita, smysl pro týmovou práci
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Ochotu k dalšímu vzdělávání
  • Práce na HPP

Výhodou:

  • Znalost skriptovacího jazyka (např. Bash, Groovy, Python, PoweShell)
  • Znalost monitorovacího nástroje

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

Podívat se na všechny nabídky