ICZ

ICZ

Správce síťových technologií do oddělení Networking

  • Smlouva na dobu určitou
  • Praha 4
  • Možnost pracovat příležitostně z domova
  • Maturita
  • > 3 roky

Společnost

ICZ

ICZ

  • IT / Digital, Software
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Praha 4

Jsme česká IT společnost se zaměřením na komunikační a informační technologie. Řešíme zajímavé a klíčové projekty v komerční i veřejné sféře. Klademe důraz na proklientský přístup. Našim zaměstnancům nabízíme stabilní zázemí velké společnosti, aktivní podporu odborníků, vzdělávání a neustálý rozvoj.

Hledáme ty, kteří mají rádi výzvy, nebojí se riskovat a mají patřičný drive a chuť do práce. U nás najdete dobrý kolektiv, lidi na správném místě, náročné úkoly a možnost vlastního rozvoje. Budete realizovat projekty malého i velkého rozsahu, stanete se odborníkem v oblasti komunikačních technologií se zaměřením na Cisco.

Popis pozice

Profil pozice:

  • správa síťové infrastruktury založené především na produktech Cisco
  • identifikace síťových problémů, jejich příčiny a následné řešení
  • spolupráce s projektantem a dalšími členy týmu

Vítané zkušenosti

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ
  • praxi při správě síťové infrastruktury alespoň 3 roky
  • znalosti na úrovni certifikace CCNA +; znalosti na úrovni CCNP výhodou
  • samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • ŘP skupiny B

Požadované znalosti:

  • znalost síťových protokolů a služeb (Radius, RSTP, VTP, OSPF, BGP, IPSec, QoS, MPLS)
  • praxe při administraci přepínačů a směrovačů Cisco minimálně po řady Catalyst 4500, Catalyst 9k, ASR 1000, výhodou praxe s přepínači Nexus
  • vítané zkušenosti s administrací bezdrátových kontolerů
  • vítané zkušenosti s administrací bezpečnostních produktů (ASA, ISE, Checkpoint) a load balancing produktů (F5)
ICZ

ICZ

  • Praha 4
  • Maturita
  • > 3 roky
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak taktně odmítnout pracovní nabídku?

Přijmout práci umí každý. Jak se ale zachovat v případě, kdy potřebujete firmu odmítnout? Je totiž možné, že obdržíte několik nabídek naráz.